Kolumbijas žurnālisti piekauj tiešraides laikā, kad viņa ziņo par Čavesa nāvi (VIDEO), Mixnews.lv

Kolumbijas žurnālisti piekauj tiešraides laikā, kad viņa ziņo par Čavesa nāvi (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2013. gada 6. martā plkst. 12:39

Kolumbijas televīzijas kanāla "RCN" žurnāliste Karmena Andrea Renhifo tika piekauta Karakasas centrā laikā, kad viņa tiešraidē ziņoja par Venecuēlas prezidenta Ugo Čavesa nāvi, ziņo ārvalstu prese, atsaucoties uz televīzijas kanāla "NTN" 24 sniegto informāciju.

Karmena Andrea Renhifo kopā ar operatoru atradās pie militārā hospitāļa Karakasā, kurā mira Čavess. Kā intervijā avīzei "El Pais" pastāstīja pati žurnāliste, brīdī, kad viņa sāka reportāžu, kāds no cilvēkiem pievērsa viņai uzmanību un sāka kliegt, ka sieviete pārstāv "pučistu" kanālu, kas kritizē Čavesu. Daži apkārtstāvošie vīrieši un sievietes uzbruka Renhifo un operatoram, sitot viņus ar rokām, nūjām un motociklistu ķiverēm.

"NTN" 24 vēlāk pārraidīja sižetu, kurā redzams, kā Renhifo un operators bēg no satrakotā pūļa. Žurnālistei ir asiņaina seja. Video redzams, kā "RCN" pārstāvji cenšas atrast policiju, kurai varētu lūgt palīdzību. Žurnālistiem palīdzēja garām braucošie motociklisti. Renhifo vēlāk tika veikta medicīniskā apsekošana, kura konstatēja, ka gūtās traumas ir vieglas.

Komentāri