Kembridžas hercogiene atklāj gaidāma bērna dzimumu, Mixnews.lv

Kembridžas hercogiene atklāj gaidāma bērna dzimumu

фото

Pasaulē | 2013. gada 6. martā plkst. 16:58

Lielbritānijas prinča Viljama sieva Ketrīna nejauši izpaudusi, ka ģimenē gaidāmais pirmdzimtais būs meitene, atsaucoties uz Lielbritānijas medijiem, ziņo "kasjauns.lv"

31 gadu vecā Kembridžas hercogiene kādam labvēlim, kurš sniedza dāvanu vēl nedzimušajam britu monarhijas mantiniekam, dzirdēta sakām, ka nodos dāvanu "savai m...". Hercogiene pārtraukusi sakāmo, tomēr ar dzirdēto pietika, lai tas tiktu iztulkots kā "savai meitai".

67 gadus vecā Sandra Kuka Lielbritānijas medijiem stāstīja, ka Ketrīnas vizītes Grimsbijas ostā Anglijas ziemeļaustrumos laikā kāda sieviete sniedza viņai plīša lācīti, bet Kuka, kas atradusies turpat līdzās, dzirdējusi, kā Kembridžas hercogiene atbild: "Paldies. Es to nodošu savai m..."

"Tad viņa pārtrauca runāt," piebilda Kuka, kas esot pārjautājusi, vai viņa vēlējās teikt "savai meitai".

Savukārt Ketrīna paskaidrojusi, ka ģimene nezina gaidāmā bērna dzimumu, bet uz Kukas piezīmi, ka, visticamāk, tas tomēr ir zināms, hercogiene atteikusi, ka "mēs to neteiksim".

Tomēr, ņēmot verā angļu valodas īpatnības, nevar skaidri uzzināt, vai tikšanas laikā tika sacīts "savējai" vai "savējam". Parasti karaliskā gimene neatklāj bērna dzimumu pirms viņa piedzimšanas, un ja hercogiene tiešām ir izpļapājusies, tad tas ir pirmais gadījums, kad ziņa par gaidāmo mantinieka dzimumu tika atklāta priekšlaicīgi.

Viljama un viņa sievas Ketrīnas mazulis, kas būs trešais rindā uz britu monarha troni, pasaulē nāks jūlijā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Lielbritānijas karaliene Viljama vecmāmiņa Elizabete II izdevusi jaunu rīkojumu, kas visiem Viljama un Keitas bērniem piešķirs vienādu statusu neatkarīgi no dzimuma.

Sakarā ar šo rīkojumu, ja Lielbritānijas prinča Viljama un viņa sievas Ketrinas gaidāmais bērns būs meitene, viņai oficiāli pienāksies princeses tituls.

Foto: theplace.ru, myweddecorations.blogspot.com

Komentāri