Andreja Paņina bēres notiks 12.martā, Mixnews.lv

Andreja Paņina bēres notiks 12.martā

фото

Pasaulē | 2013. gada 7. martā plkst. 23:59

Krievijas populārā kinoaktiera Andreja Paņina bēres notiks 12.martā, "Ria Novosti" paziņoja aktiera draugs, režisors Aleksandrs Ataņesjans.

"Bēres noteikti notiks otrdien, jo tikai pirmdien būs gatavs mediķu slēdziens. Pagaidām nav zināms, kurā vietā viņu apglabās. Patlaban mēs strādājam ar mēriju, lai saņemtu atļauju [apbedīt Paņinu] Vagaņkovas kapsētā, bet atbildi vēl neesam saņēmuši," pavēstīja Ataņesjans.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Krievijas aktieris Andrejs Paņins gājis bojā nelaimes gadījumā. 50 gadus vecā aktiera mirstīgās atliekas tika atrastas viņa Maskavas dzīvoklī, ziņo "Interfakss". Pēc aģentūras sniegtās informācijas, aktiera tuvinieki četru dienu laikā nevarēja viņu sazvanīt. 7.marta rītā kāds aktiera paziņa atrada viņu mirušu dzīvoklī ar lauztu galvaskausu. Kā raksta "Lifenews", aktieris, acīmredzot, pakrita un sasita galvu.

Kā ziņo avoti tiesībsargājošajās iestādēs, aktiera nāvei nav krimināla rakstura: laupīšanas pēdu dzīvoklī nav, sākotnējā apskatē nav konstatētas arī vardarbīgas nāves pēdas uz Paņina ķermeņa. Maskavas policija turpina izmeklēt Paņina traģiskās nāves apstākļus.

Andrejs Paņins kļuva slavens filmējoties tādās kinolentēs kā "Kamenska", "Turecka maršs", "Brigāde", "Saules nogurdinātie 2" u.c.

Aktieris kopīgi ar Tamāru Vladimircevu režisēja seriālu "Uz priekšu!" un filmu "Gagarina mazdēls".

Foto: tvkino.com.ua, top4man.ru

Komentāri