Krievijas izmeklēšanas komiteja ierosina krimināllietu par aktiera Paņina nāvi , Mixnews.lv

Krievijas izmeklēšanas komiteja ierosina krimināllietu par aktiera Paņina nāvi

фото

Pasaulē | 2013. gada 10. martā plkst. 12:02

Krievijas izmeklēšanas komitejas Galvenā izmeklēšanas pārvalde ierosinājusi krimināllietu par aktiera Andreja Paņina nāves faktu, ziņo Krievijas prese, atsaucoties uz informāciju organizācijas mājas lapā.

Lieta ierosināta pēc nozieguma pazīmēm, kuras paredz KF KK 111.panta 4.daļa (apzināta smaga kaitējuma nodarīšana veselībai, kas neuzmanības dēļ rada cietušā nāvi).

Lēmums par lietas ierosināšanu tika pieņemts tādēļ, ka Paņinam diagnosticēja galvaskausa traumu, bet uz galvas atrada dažas brūces.

Vienlaikus izmeklētāji uzsver, ka aktiera nāve, visticamāk, nav krimināla rakstura. Par to liecina fakts, ka dzīvokļa durvis, kurā atrada aktiera mirstīgās atliekas, bija aizslēgtas no iekšpuses, bet nepiederošu personu pēdas telpās netika atrastas. Turklāt ekspertu sākotnējais slēdziens liecina, ka Paņins guva galvas traumu, krītot no paša augumam atbilstoša augstuma.

Lietas ierosināšana ir nepieciešama tādēļ, lai noskaidrotu visus aktiera nāves apstākļus. Tuvākajā laikā šim nolūkam tiks veiktas vairākas ekspertīzes.

2013.gada maijā Paņinam paliktu 51 gads.

Foto: no vietnes snob.ru

Komentāri