Kādā ASV skolā konfiscē dzimšanas dienas kūciņas ar rotaļu zaldātiņiem, Mixnews.lv

Kādā ASV skolā konfiscē dzimšanas dienas kūciņas ar rotaļu zaldātiņiem

фото

Pasaulē | 2013. gada 10. martā plkst. 13:42

Kādas Mičiganas štata skolas direktore atņēmusi trešās klases skolniekam rotaļu zaldātiņus, ar kuriem viņa māte bija izrotājusi dzimšanas dienas kūciņas, raksta ārvalstu prese, atsaucoties uz "The Daily Mail".

Hanteram Fonteinam atņemtās rotaļlietas skolas direktore atdeva vecākiem. Viņa paskaidroja, ka rotaļu zaldātiņi bērnu vidū propagandē vardarbību un to izmantošana kūciņu rotāšanai ir vismaz nepieklājīga, ja patur prātā nesen notikušo apšaudi Sendihukas vidusskolā.

Mācību iestādes pārstāvji arī uzsvēra, ka šobrīd daļa iedzīvotāju principiāli atsakās pirkt bērniem rotaļu ieročus un zaldātiņus. Tādēļ skola nevar atļaut saviem audzēkņiem dāvināt citiem bērniem šādas rotaļlietas.

Savukārt zēna tēvs Keisijs Fonteins nepiekrīt skolas pozīcijai. Viņš uzskata, ka rotaļlietas, kas rotāja kūciņas, attēlo ASV karavīrus Otrā pasaules kara laikā. Tādēļ Fonteins neredz nekādu saistību starp tām un Sendihokas slepkavu. "Mēs vienkārši paŗspīlējam ar politkorektumu," viņš paziņoja, piebilstot, ka arī viņu, protams, uztrauc bērnu drošība skolās.

Foto: no vietnēm shatteringnews.com, facebook.com/WorldNetDaily

Komentāri