Andrejs Paņins, iespējams, kļuvis par ielu huligānu upuri, Mixnews.lv

Andrejs Paņins, iespējams, kļuvis par ielu huligānu upuri

фото

Pasaulē | 2013. gada 12. martā plkst. 12:27

Bojā gājušā aktiera Andreja Paņina draugs un kolēģis Genādijs Rusins intervijā portālam "LifeNews.ru" atklājis jaunu versiju par aktiera nāvi, iespējams, Paņins kļuvis par ielu huligānu upuri.

Rusins paziņoja, ka dzīvoklī atrodot aktiera mirstīgās atliekas, viņa pirmā doma bijusi, ka tā nav bijusi dabīga nāve.

"Andrejs bija ļoti sportisks cilvēks. Viņš nevarētu tā nokrist, turklāt vēl vairākas reizes pēc kārtas. Viņš to sev nevarētu nodarīt! Es jau teicu, ka ja nebūtu ierosināta krimināllieta, tad obligāti būtu centies to panākt. Protams, neko nevaru apgalvot, bet esmu pārliecināts, ka Andreja nāvē kāds ir iesaistīts. Kādi "sliktie spēki". Viņš tik ļoti mīlēja dzīvi, ka nevarēja atrasties tādā stāvoklī, lai nemeklētu palīdzību un noasiņotu,” intervijā apgalvoja Rusins.

Uz jautājumu, kas Paņinam varētu būt "palīdzējis" nomirt, Rusins atbildi nezina: "Es nezinu. Zādzības nebija. Andrejs, iespējams, bija izgājis ārā un viņam kāds "piesējies". Tā bieži gadās, kad grib nofotogrāfēties, papozēt. Kas tāds varēja notikt, esmu pārliecināts."

Izrādās, pēc Rusina teiktā, Paņinam reiz jau uzbrukts, taču toreiz aktierim paveicies. Pirms diviem gadiem viņam pārsista galva. Uz ielas blakus Paņinam apstājies taksometrs ar tonētiem tikliem, tā šoferis lūdzis parādīt ceļu. Andrejs iesēdies mašīnā un, iespējams, pateicis kādu asāku vārdu. Šoferis licis izkāpt, Paņins to arī darījis, bet taksists viņam ar beisbola nūju iesitis pa galvu...

Aktiera draugs pieļāva, ka arī šoreiz Paņins uzkūlies kādiem huligāniem. "Protams, tas atgādina nelaimes gadījumu. Bet, iespējams, Andrejs satika kādus apreibušus neliešus, kuri viņu pazina un un gribēja uz ielas sarīkot "fotosesiju". Par ko citu pat negribas domāt. Paņins nevarēja būt piedzēries. Viņš nedzēra pusotru gadu. Bet viņam ir spēcīgs raksturs. Ja viņš ko izdomāja, tad neviens viņu nevarēja pārliecināt par pretējo. Viņš nodarbojās ar sportu un lika arī man sportot," skaidroja Rusins.

Foto: no vietnes snob.ru

Komentāri