Ierosina aizliegt Krievijas deputātu braucienus uz ārzemēm, Mixnews.lv

Ierosina aizliegt Krievijas deputātu braucienus uz ārzemēm

фото

Pasaulē | 2013. gada 12. martā plkst. 17:15

Prokremliskie Krievijas likumdevēji otrdien ierosināja aizliegt parlamenta deputātiem bez likumdevēju sapulces spīkera atļaujas doties uz ārzemēm, piemēram, uz tādām valstīm kā ASV, ziņo LETA-AFP.

Ierobežojumi ir nepieciešami, jo deputāti kavē svarīgu darbu un bieži vien ceļo uz valsts rēķina, norādīja Krievijas parlamenta apakšpalātas, Valsts domes deputāts Mihails Staršinovs.

Vašingtonai atkārtoti nosodot Krievijas cilvēktiesību pārkāpumus, ASV un Krievijas attiecībās patlaban iestājies jauns atsaluma posms.

Reaģējot uz ASV pagājušajā gadā pieņemto "Magņitska likumu", ar kuru cilvēktiesību pārkāpumos vainotajām Krievijas amatpersonām noteiktas soda sankcijas, Maskava aizliegusi uz ASV turpmāk adoptēt Krievijas bērnus.

Jaunie Valsts domes deputātu priekšlikumi ir tieša reakcija uz neseno opozīcijas deputāta Dmitrija Gudkova braucienu uz ASV, kurā viņš paudis no Kremļa atšķirīgu vērtējumu par Savienotajās Valstīs adoptēto Krievijas bērnu likteni.

Ekscentriskais Valsts domes deputāts Vladimirs Žirinovskis otrdien pat ierosināja Gudkovu arestēt "par nodevību".

Opozīcijas partijas "Taisnīgā Krievija" deputāts Gudkovs šogad pavadīja divas dienas ASV, viesojoties amerikāņu ģimenēs, kas adoptējušas Krievijas bāreņus.

_Foto: timeslive.co.za___

Komentāri