Latviešu izcelsmes dvīņubrāļi Macji plāno vērsties Sporta arbitrāžas tiesā Lozannā, Mixnews.lv

Latviešu izcelsmes dvīņubrāļi Macji plāno vērsties Sporta arbitrāžas tiesā Lozannā

фото

Pasaulē | 2013. gada 20. martā plkst. 12:31

Latviešu izcelsmes dvīņubrāļi, Lietuvas basketbola līdzjutēji Nauris un Normunds Macji, kuriem saistībā ar neseno uzbrukumu spāņu basketbolistam Rūdijam Fernandesam uz mūžu liegta ieeja ULEB Eirolīgas un Eiropas kausa izcīņas sacīkstēs, plāno vērsties Sporta arbitrāžas tiesā Lozannā, ziņo LETA, atsaucoties uz "Lrytas.lt".

Kā ekskluzīvā intervijā portālam apgalvojis Normunds Macjus, Fernandess viņus toreiz aizvainojis, nosaucot par komunistiem, tādēļ brāļi noskaņoti turpināt cīņu.

Vienlaikus viņi neesot atteikušies no solījuma rīkot atbalsta akciju, lai palīdzētu Kauņas basketbola klubam "Žalgiris" nomaksāt šā incidenta dēļ piespriesto naudas sodu, un šai nolūkā plāno dibināt fondu "Broliukai" ("Brālīši").

Pirms nedēļas Nauris Macjus Kauņā pēc ULEB Eirolīgas mača starp "Žalgiri" un Madrides "Real" iesita pa seju Fernandesam, bet Normunds uzbruka viņa apsargam, kas metās aizstāvēt basketbolistu. Pēc tam izraisījās visai sīva sadursme starp dvīņiem un policijas mobilās rotas vīriem, kuri galu galā laida darbā elektrošoku un asaru gāzi, lai viņus aizturētu. Abiem brāļiem organismā tika konstatēta liela alkohola koncentrācija.

Nākamajā dienā Nauris un Normunds no apcietinājuma tika atbrīvoti un skaidroja žurnālistiem, ka tikai aizstāvējuši Lietuvas godu.

Foto: blacksportsonline.com

Komentāri