Virs Berlīnes stadiona saskrējušies divi helikopteri (papildināts; FOTO), Mixnews.lv

Virs Berlīnes stadiona saskrējušies divi helikopteri (papildināts; FOTO)

фото

Pasaulē | 2013. gada 21. martā plkst. 14:41

Policijas mācību gaitā ceturtdien virs Berlīnes olimpiskā stadiona, saskrienoties diviem helikopteriem, dzīvību zaudējis viens cilvēks, ziņo LETA-AFP, atsaucoties uz varasiestāžu sniegto informāciju.

Mācībās tikusi izstrādāta taktika operācijām pret futbola huligāniem.

фото

Negadījumā, kas noticis sniegputeņa laikā, vismaz viens cilvēks zaudējis dzīvību. Ugusndzēsēju preses pārstāvis Stafans Fleišers apstiprināja, ka vēl pieci cilvēki ir guvuši ievainojumus, četri no tiem – nopietnus.

No trijiem helikopteriem, kas piedalījās operācijās, stadionā veiksmīgi piezemēties izdevās tikai vienam. Abi pārējie, saskaņā ar sākotnējām versijām, nolaižoties cieta avārijā. Helikopteri saskrējušies, lidojot nelielā augstumā.

Divu "Puma" helikopteru sadursmes laikā stadionā atradās apmēram 400 policistu, kuri uzreiz pēc negadījuma metās palīdzēt saviem cietušajiem biedriem, raksta "dailymail.co.uk".

фото

Savukārt avīzes "Bild" reportieris Alekss Līrs, kas atradās notikuma vietā, vēlāk stāstīja: "Visi bija šokā. Trīs helikopteri bija gaisā reāla sniegputeņa laikā. Pēc tam mēs izdzirdējām sprādzienu un kāds iesaucās, ka visi laižās lejup. Vispārkt bija asinis un atlūzas."

Berlīnes Olimpiskais stadions, kas tagad ir futbola kluba "Hertha" mājas stadions, bija 1936.gadā notikušo olimpisko spēļu centrālā norises vieta. Te notika arī pasaules čempionāta futbolā finālspēle 2006.gadā.

Foto: AP/Scanpix, Reuters/Scanpix

Komentāri