Repše atkal iesaistījies aktīvajā politikā, Mixnews.lv

Repše atkal iesaistījies aktīvajā politikā

фото

Politika | 2013. gada 2. janvārī plkst. 10:55

Ekspremjers un biedrības "Latvijas attīstībai" dibinātājs Einars Repše ar biedrības izveidi ir atkal iesaistījies aktīvajā politikā.

Intervijā laikrakstam "Diena" viņš atzinis, ka biedrība izteiks savu piedāvājumu, lai pretendētu uz politisko varu. Repše cer, ka līdz tam biedrība augs gan fiziski, gan intelektuāli.

"Esmu jau teicis, ka kāda mums radniecīga organizācija, visticamāk, izveidosies un iesniegs sarakstu nākamajās Saeimas vēlēšanās," paziņoja politiķis.

Pēc Repšes vārdiem, biedrības attiecības ar partiju "Vienotība" esot ļoti labas.

"Politiskā greizsirdība ir jāliek pie malas. Augstu vērtēju "Vienotību", viņi turpinās darīt savu darbu, un redzu, ka nākotnē varēsim sadarboties. Tai pašā laikā "Vienotība" nevarēs tik tiešā veidā koncentrēties uz attīstības idejām, kuras objektīvu apstākļu dēļ sākotnēji nebūs populāras visu sabiedrības slāņu acīs. Mēs esam tie, kas koncentrēsies uz attīstības idejām, tādā veidā aizpildot politisko vakuumu šajā jomā. Mūsu biedrība tāda arī paliks un būs atvērta arī citu partiju biedriem," norādīja Repše.

Viņš uzsvera, ka negrib kritizēt pašreizējo valdību.

"Manuprāt, īpaši premjers [Valdis Dombrovskis] ir viens no labākajiem, kāds mums ir bijis visā Latvijas vēsturē," sacīja Repše.

Pēc viņa teiktā, visi pārējie premjeri, ja neskaita Meierovicu un Ulmani, bijuši vēl vājāki, vismaz cik var spriest pēc spējas noturēt koalīciju diezgan grūtos apstākļos.

"Mēs nekritizēsim pašmērķīgi valdību, lai būvētu sev politisko kapitālu," pavēstīja Repše.

Foto: mixnews.lv

Komentāri