Rozenvalds pēc "lāču skandāla" aiziet no Sprūdža, Mixnews.lv

Rozenvalds pēc "lāču skandāla" aiziet no Sprūdža

фото

Politika | 2013. gada 3. janvārī plkst. 13:21

No šīs nedēļas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža (RP) padomnieka amatu sabiedrisko attiecību jomā atstāj Kristians Rozenvalds.

Portāls "pietiek.com" ziņo, ka šis lēmums tiek saistīts ar ministra neveiksmīgo komunikāciju īsi pirms Ziemassvētkiem, kad izraisījās skandāls par Līgatnes lāču kopējas Velgas Vītolas atlaišanu. Rozenvalds arī portālam nav noliedzis, ka ieteicis ministram 19. decembrī intervijā LTV "Panorāmai" Līgatnes lāču kopējas atlaišanu skaidrot ar kopējas kļūdām, "pārāk cilvēciskojot" attiecības ar dzīvniekiem un tādējādi "raidot sabiedrībai nepareizu signālu par cilvēku attiecībām ar zvēriem". Divas dienas vēlāk, 21. decembrī Sprūdžs savā blogā publiski atvainojās par šiem izteikumiem, faktiski atzīdams kļūdu.

"Jā, apstiprinu, ka vairs neesmu E.Sprūdža padomnieks. Bet aizgāju pats, jā, arī dēļ lāčiem. Pārvērtēju spriestspēju LV," savā kontā mikroblogu vietnē "Twitter" paziņoja Rozenvalds.

Savukārt "Pietiek.com" viņš atzina, ka vēl aizvien uzskata Sprūdžam ieteikto komunikāciju taktiku par pareizu un godīgu, bet no sabiedrisko attiecību viedokļa bijusi kļūda nenovērtēt sabiedrības reakciju. "Es uzņemos vainu par lāčiem," bilst Rozenvalds.

"Politikai nejūtos piemērots. Nespēju pielūgt Reitingu. Drīzāk redzēju vēl simtiem reformas, t.sk. pašvaldībās, tādējādi reitingu vēl mazinot," par aiziešanas iemesliem "Twitter" profilā raksta Sprūdža bijušais padomnieks.

Vienlaikus ministra preses sekretāre Maija Pētermane aģentūru LETA informējusi, ka šādas izmaiņas saistītas ar ministra biroja darba optimizāciju.

Rozenvalds bija Sprūdža padomnieks sabiedrisko attiecību jomā kopš 2012.gada jūlija.

Foto: no vietnes puaro.lv

Komentāri