RP vēlas no viena cilvēka partijas kļūt par komandu, Mixnews.lv

RP vēlas no viena cilvēka partijas kļūt par komandu

фото

Politika | 2013. gada 4. janvārī plkst. 12:07

"Reformu partija" (RP) ir paveikusi daudz labus darbus, taču tās reitingi joprojām ir zemi, tāpēc partija ir sapratusi, ka tai no viena cilvēka partijas jākļūst par spēcīgu komandu, intervijā Latvijas Radio skaidroja RP Rīgas nodaļas valdes loceklis Vjačeslavs Dombrovskis.

RP ir paziņojusi par plāniem uzrunāt bijušo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Mārtiņu Bondaru, lai viņš kļūtu par partijas biedru. Tiek spriests, ka Bondars varētu būt RP Rīgas mēra amata kandidāts šā gada pašvaldību vēlēšanās vai pat premjera amata kandidāts Saeimas vēlēšanās vēl pēc gada.

Sākotnēji Bondaru uzrunās kļūt par partijas biedru, un pēc tam ar viņu varētu tikt apspriesta iespēja kļūt par RP līderi pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Partijas līderis Valdis Zatlers sacīja, ka šā gada pirmajās dienās ar Bondaru jau tika diskutēts, taču nekādi lēmumi pagaidām neesot pieņemti.

RP pārstāvji uzsver, ka RP nav "viena cilvēka partija", un tās iekšienē nepieciešamas pārmaiņas. Dombrovskis skaidroja, ka vajadzīga daudz spēcīgāka organizācija un ir jāmaina vadības modelis, par ko diskusijas notiek samērā ilgu laiku.

Savukārt Bondars norādīja, ka pagaidām neko nevar pateikt par tālāko rīcību, jo vēl neesot saņēmis oficiālu uzaicinājumu no partijas, piebilstot, ka priekšā vēl ir sarunas ar partijas vadību.

"Ja šajās sarunās tiks saņemts uzaicinājums no partijas, būs nepieciešams arī pārdomu laiks, lai pieņemtu šādu nopietnu lēmumu," sacīja Bondars.

Vienlaikus viņš atzina, ka viņam šī partija liekas "ļoti simpātiska", jo spēj uzklausīt arī kritiku un "asus vārdus", kurus viņš veltījis šim politiskajām spēkam iepriekš notikušajās sarunās.

Jāpiebilst, ka vakar RP Rīgas nodaļas kopsapulcē, kurā bija paredzēts diskutēt par RP startu Rīgas pašvaldības vēlēšanās, neizdevās savākt nepieciešamo kvorumu lēmumu pieņemšanai.

Šobrīd nodaļā kopumā ir 758 biedri. Lai būtu lemttiesīga kopsapulce, jābūt 380 biedriem, bet ieradies tikai 61 biedrs, tātad kopsapulcē trūkst kvoruma lēmuma pieņemšanai.

Līdz ar to nākamā kopsapulce tiek sasaukta 17.janvārī, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas telpās.

Foto: reformupartija.lv, 7guru.lv

Komentāri