Koalīcija vēl nevienojas par valsts kontroliera amata kandidātu, Mixnews.lv

Koalīcija vēl nevienojas par valsts kontroliera amata kandidātu

фото

Politika | 2013. gada 7. janvārī plkst. 16:27

Koalīcija šodien vēl nevienojās par valsts kontroliera amata kandidātu, un sarunas par šo jautājumu turpināsies rīt, informē aģentūra LETA.

Kā žurnālistiem pēc koalīcijas padomes sēdes pavēstīja premjerministrs Valdis Dombrovskis, "Vienotība" kā savu kandidāti šim amatam izvirzījusi Ivetu Rutkovsku, kurai esot liela pieredze audita un revīzija jomā privātajā jomā, savukārt citas koalīcijas partijas savus kandidātus vēl nav izvirzījušas.

Līdz ar to koalīcija vienojusies rīt, 8.janvārī, turpināt skatīt šo jautājumu, lai vienotos par tālāko rīcību, sacīja Dombrovskis, atgādinot, ka patlaban pretendentu pieteikšanas termiņš ir rīt līdz 17:00.

Pēc Dombrovska teiktā, neesot izslēgts, ka varētu tikt pieteikti vairāki kandidāti šim amatam, tomēr koalīcija mēģinās vienoties par vienu pretendentu.

Jāpiebilst, ka "Reformu partija" ir saņēmusi piekrišanu no sava iespējamā valsts kontroliera amata kandidāta, taču pagaidām to nenosauc, līdz koalīcija būs panākusi vienošanos par to, vai kontroliera amats pienāktos valsts vai privātā sektora profesionālim.

Savukārt nacionālā apvienība VL-TB/LNNK pašlaik savu pretendentu šim amatam neizvirza.

Foto: blog-alex.ru, fouse.ru

Komentāri