RP Rīgas mēra amata kandidātu plāno nosaukt tuvāko nedēļu laikā, Mixnews.lv

RP Rīgas mēra amata kandidātu plāno nosaukt tuvāko nedēļu laikā

фото

Politika | 2013. gada 7. janvārī plkst. 21:08

Reformu partija Rīgas mēra amata kandidātu plāno nosaukt dažu nedēļu laikā Reformu partija (RP) Rīgas mēra amata kandidātu plāno nosaukt tuvāko nedēļu laikā, pirmdien žurnālistiem teica RP līderis Valdis Zatlers.

Viņš uzsvēra, ka RP būtu jāmeklē līderi partijas iekšienē, taču politiskais spēks neesot snobiski noskaņots un ir atvērts jauniem biedriem. Zatlers skaidroja, ka RP turpinās sākto pārmaiņu procesu ar vai bez bijušā Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Mārtiņa Bondara.

Kā ziņots, Bondars nolēmis patlaban nesadarboties ar RP, jo partija vēlas veikt pārmaiņas soli pa solim, bet viņš uzskata, ka pārmaiņas jāveic daudz straujāk.

Bondars savu lēmumu pamatoja ar to, ka RP neesot vēlmes veikt radikālas pārmaiņas. Pēc Bondara domām, RP zemie reitingi nozīmē, ka kaut kas ir "nogājis greizi".

Vaicāts, kādas tieši pārmaiņas RP vajadzētu veikt, Bondars uzsvēra, ka partijai pašai ir jānosaka savi mērķi.

Kā ziņots, RP Rīgas nodaļas valde pagājušajā nedēļā lūdza partijas valdes priekšsēdētāju Valdi Zatleru uzaicināt Bondaru iestāties RP, būt par pārmaiņu vadītāju un kopā īstenot partijas vadību. Rīgas nodaļa aicināja Zatleru uzrunāt Bondaru arī kā RP kandidātu Rīgas mēra amatam.

Bondars iepriekš atzina, ka viņam šī partija liekas "ļoti simpātiska", jo spēj uzklausīt arī kritiku un "asus vārdus", kurus viņš veltījis šim politiskajam spēkam iepriekš notikušajās sarunās.

Komentāri