Bondars: Cilvēki RP nesaprot, ka kaut kas partijā ir jāmaina, Mixnews.lv

Bondars: Cilvēki RP nesaprot, ka kaut kas partijā ir jāmaina

фото

Politika | 2013. gada 14. janvārī plkst. 09:31

Reformu partijas (RP) reitingi strauji krīt lejup, taču cilvēki šajā partijā paši nesaprot, ka kaut kas tās darbībā ir jāmaina, intervijā laikrakstam "Vesti" izteicies ekonomists Mārtiņš Bondars.

Jau ziņots, ka Bondars tika uzrunāts kļūt par vienu no RP iekšējo reformu vadītājiem, taču puses nespēja vienoties un sadarbība beidzās vēl nesākusies.

Bondars laikrakstam stāstījis, ka RP no viņa sagaidījusi divu veidu ieguldījumu - darbu partijā un startu pašvaldību vēlēšanās uz Rīgas domi. Lai arī pašvaldību vēlēšanas ir svarīgas, pēc Bondara domām, daudz būtiskāk RP būtu saprast, kāpēc tik dramatiski ir kritusies iedzīvotāju uzticēšanās partijai.

Pēc Bondara domām, RP reitinga krituma pamatā nav vis tas, ka partijas virzītie ministri ir aizsākuši vajadzīgas, bet nepopulāras reformas, bet gan tas, ka cilvēki gaidīja viņiem solīto dzīves uzlabojumu, taču to nesagaidīja, secinot, ka kārtējo reizi ir tikuši piekrāpti.

Lai arī ekonomists RP darbam ir veltījis daudz skarbu vārdu, viņš uz sarunām ar partiju devies, jo tomēr saskata tajā potenciālu. Bondaram ir iebildumi pret vides ministra Edmunda Sprūdža (RP) darbu, īpaši pret viņa publisko komunikāciju, taču pati RP problēmas nesaskatot.

Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts darbojoties labāk - viņa cīņa enerģētikas laukā esot saprotama, savukārt reemigrācijas plāns esot tukšs papīrs, norādīja Bondars.

foto: diena.lv

Komentāri