Saeimas priekšsēdētāja Ziemassvētkos pareizticīgajiem novēl gaišas domas un ieceres, Mixnews.lv

Saeimas priekšsēdētāja Ziemassvētkos pareizticīgajiem novēl gaišas domas un ieceres (1)

фото

Politika | 2014. gada 7. janvārī plkst. 09:24

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) sveic visus Latvijas pareizticīgos un vecticībniekus Kristus piedzimšanas svētkos.

"Lai gaišas domas un ieceres, patiess prieks un mīlestība ienāk jūsu mājās! Lai Ziemassvētku labā vēsts mūs uzrunā un pavada ikkatru dienu!" vēl Āboltiņa.

Viņa Latvijas pareizticīgajiem un vecticībniekiem novēl mierpilnus, saticīgus, labestības, prieka un mīlestības piepildītus Kristus piedzimšanas svētkus.

"Ziemassvētki ir laiks, kad kristīgā pasaule svin Jēzus Kristus piedzimšanu - dievišķu noslēpumu, kas pasaulei nes ticības, cerības un mīlestības vēsti. Šis laiks ļauj mums uz mirkli apstāties, atvērt savu sirdi Ziemassvētku gaismai, pavadīt šo laiku ar sev vistuvākajiem, dāvājot viņiem dārgāko, ko varam viens otram sniegt - savu laiku, iejūtību un mīlestību," teikts Āboltiņas apsveikumā.

Rietumu kristīgajā baznīcā Ziemassvētki tiek svinēti 25.decembrī un 26.decembrī, savukārt Pareizticīgā baznīca seko Jūlija Cēzara kalendāram, tāpēc tajā pirmie Ziemassvētki tiek svinēti 7.janvārī.

Foto: mixnews.lv

Komentāri 1
Karlapirms 5 gadiem
Tadi pareiticigie ir tikai Latvija, citur Eiropa vinus sauc par ortodoksalajiem kristiesiem.
Bet tas tapec laikam, ka visi parejie ir nepareizi ticigie un to sveti pienem.