Vienotību valdības deklarācijas veidošanā pārstāvēs vairāki pašreizējie ministri, Mixnews.lv

Vienotību valdības deklarācijas veidošanā pārstāvēs vairāki pašreizējie ministri

фото

Politika | 2014. gada 7. janvārī plkst. 19:47

"Vienotību" topošās valdības deklarācijas veidošanas darba grupās pārstāvēs vairāki pašreizējie ministri, Saeimas deputāti, kā arī citi partijas pārstāvji, ziņo LETA.

Dalībai darba grupā, kas diskutēs par ekonomiku un finansēm, "Vienotība" deleģēja satiksmes ministru Anriju Matīsu, premjera amatam nominēto Laimdotu Straujumu, kā arī Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, informēja "Vienotības" preses sekretāre Laila Timrota.

Humanitārajiem jautājumiem veltītajā darba grupā strādās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāja Ina Druviete, veselības ministre Ingrīda Circene, labklājības ministre Ilze Viņķele, kā arī pašreizējā premjera padomnieks Ints Dālderis.

Savukārt Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Ainars Latkovskis, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, deputāts Andrejs Judins, kā arī "Vienotības" valdes locekle Karīna Korna strādās pie drošības, tieslietu un iekšlietu jautājumiem.

Dalībai darba grupā koalīcijas līguma izstrādei deleģēts "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis, parlamenta Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs, "Vienotības" līdere Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kā arī Straujuma.

Topošās valdības deklarāciju iecerēts veidot četrās darba grupās, sacīja Ministru prezidenta amatam nominētā kandidāte, pašreizējā zemkopības ministre Straujuma.

Viena darba grupa būs veltīta ekonomikai un finansēm, otra - drošības jautājumiem, trešā - humanitārajiem jautājumiem, bet ceturtā darba grupa paredzēta koalīcijas līguma veidošanai, stāstīja Straujuma un "Vienotības" līdere Āboltiņa.

Potenciālajiem partneriem izteikts lūgums deleģēt divus līdz četrus cilvēkus šīm darba grupām, lai varētu sagatavot uzstādījumus, pēc kuriem valdība strādās, un valdības deklarāciju, skaidroja Straujuma.

Foto: mixnews.lv

Komentāri