Urbanovičs: Straujuma ir gatava vadīt valdības sēdes, bet ne valdību, Mixnews.lv

Urbanovičs: Straujuma ir gatava vadīt valdības sēdes, bet ne valdību (4)

фото

Politika | 2014. gada 9. janvārī plkst. 08:12

Zemkopības ministre Laimdota Straujuma (V) ir gatava vadīt valdības sēdes, bet ne pašu valdību, Latvijas Radio sacīja apvienības "Saskaņas centrs" (SC) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Pēc Urbanoviča domām, par to liecina jaunās valdības veidošanas process, - Straujuma izvēlējusies veco paņēmienu - nedz aicina, nedz grib profesionālu komandu, bet pieņem partiju ieteiktos ministru kandidātus.

"Ministrus dancinās no partijām, Straujumas dienaskārtības galvenais noteicējs būs [Ventspils mērs Aivars] Lembergs ar nacionālo apvienību, kam neformāls bloks ir jau sen," ir pārliecināts Urbanovicš. "Atsevišķā blokā valdībā būs "Vienotība" un Reformu partija."

Urbanovičs uzsvēra, ka Straujumai var dot 100 dienu laika sevi apliecināt premjeres amatā. To laikā klusi un nemanāmi, pēc politiķa domām, tiks dalītas Eiropas naudas. "SC no viņas neko nesagaida," piebilda Urbanovičs.

SC Saeimas frakcijas vadītājs uzskata, ka maldās partijas, kuras cer, ka Straujumu premjeres amatā varēs dancināt pēc sava prāta, to neļaus viņas spītība.

Jau iepriekš Urbanovičs skaidroja, ka "Vienotības" lēmums premjera amatam virzīt Straujumu apstiprinājis, ka šī partija nav spējīga vienoties par kandidātu no sava vidus. Tam par iemeslu esot fakts, ka partijas biedri viens otru neieredz. Līdz ar to nācās virzīt Straujumu, kuru par sev lojālu uzskata gan jebkurš bijušais "tautpartijietis", gan jebkurš Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis, norādīja politiķis.

Topošās koalīcijas partneri ceturtdien pl.14 tiksies valdības ēkā, lai sniegtu savu vērtējumu par Ministru prezidenta amatam nominētās Laimdotas Straujumas (V) piedāvājumu ministriju sadalei jaunajā valdībā.

Tāpat paredzētas topošās valdības deklarācijas veidošanas darba grupu sanāksmes. Valdībā pl.13 šodien sanāks ekonomikas un finanšu darba grupa.

Komentāri 4
pdzxY45y8T1pirms 4 gadiem
jeb Linardam Grantiņam.Bet labi gan būtu, ja krievžīdu okupantu banads sāktu šaut zatlerus, godmaņus, dombovskus, bērziņus, āboltiņas. Mēs taču visai pasaulei varēsim rādīt, ka latvieši ir miermīlīga tauta, bet kaut kādi imigrani un okupanti te nodarbojas ar slepkavošanu un asinsizliešanu.Varbūt tad pasaule ieraudzīs, ka krievžīdu banads ir slepkavas un varbūt tad beidzot pasaule pieprasīs, lai šīs krievžidu banads aizvācas prom no Latvijas.Tad, kad igauņi aizvāca aļošu un Tallinā sāka ārdīties krievi, tad pasaule, izņemot Krieviju, nostājās igauņu pusē.Problēmas būs tad, ja latvieši sāks pirmie. Tad gan krievžīdi bļaus, ka latvieši viņus apspiež. Mums jāizspēlē kārtis tā, lai visas pasaules priekšā krievžīdi tiek atzīti par ļaundariem. Tāpēc jābūt vēsiem, aukstasinīgiem un pacietīgiem.AdminsNeiedomājies, Tāli, ka viņi ir muķi. Tikai skaļa starptautiskās sabiedrības informēšana var viņiem sasiet rokas. Kā jau minēju SKORCENI komentārā, viņi visādi centīsies traucēt tiem, kuri informē ārvalstis. Oficiālās vars iestādes to dara vienādi , bet lielie cīnītāji savādāk, kā piemēram Garda un Lapinskis(ir arī vēl citi, bet šie tie redzamākie).
Munispirms 5 gadiem
Koments nevalodā, parāda, kādi draņķi un Latvijas ienaidnieki piesārņo Latviju!
Munispirms 5 gadiem
Vai tiešāmSraujuma neklausīs kremli?
SC vajag profesionalas prostitūtas.