Prezidents viesosies Jēkabpilī, Mixnews.lv

Prezidents viesosies Jēkabpilī

фото

Politika | 2013. gada 16. janvārī plkst. 08:56

Šodien Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklēs Jēkabpili, lai iepazītos ar aktualitātēm pilsētā, uzņēmējdarbības iespējām un pārrunātu izglītības jomā notiekošo, informē aģentūra LETA.

Vizītes sākumā Valsts prezidents noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, pēc tam tiksies ar Jēkabpils pašvaldības vadību un domes deputātiem, lai iepazītos ar aktualitātēm pilsētā, pārrunātu teritoriālās reformas rezultātus un novadā plānotos attīstības projektus. Vēlāk Valsts prezidents apmeklēs trīs uzņēmumus, lai iepazītos ar to darbu.

Tāpat vizītes laikā prezidents apmeklēs Krustpils pamatskolu, kas ir viena no sešām Latvijas ekselences skolām, lai tiktos ar skolēniem un ar skolas vadību pārrunātu tās attīstību nākotnē. Bērziņš vizītes laikā tiksies arī ar Jēkabpils skolu direktoriem un pilsētas izglītības nozares pārstāvjiem, lai uzklausītu jomas profesionāļu viedokli par aktualitātēm un plānotajām izmaiņām nozarē, kā arī apspriestu iespējas izglītības procesu sasaistīt ar darba tirgus prasībām.

Pēcpusdienā ikvienam jēkabpilietim būs iespēja Tautas namā tikties ar Valsts prezidentu un uzdot jautājumus. Vizītes noslēgumā Bērziņš apmeklēs Krustpils pilī notiekošo izstādi "Latvijā audzēti āboli".

Foto: mixnews.lv

Komentāri