VARAM darbu turpina divas Sprūdža biroja darbinieces, Mixnews.lv

VARAM darbu turpina divas Sprūdža biroja darbinieces

фото

Politika | 2014. gada 11. janvārī plkst. 13:41

Pēc vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža aiziešanas no šī amata pagājušā gada 1.decembrī darbu ministrijā turpina divas viņa biroja darbinieces.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Barševska aģentūrai LETA pastāstīja, ka darbu ministrijā turpina Sprūdža padomniece juridiskajos jautājumos Inga Antāne, kura patlaban ir ministra biroja vadītāja. Darbu ministrijā ministra padomnieces statusā turpina arī Solvita Gailiša, kurā arī bija Sprūdža padomniece.

Viņas palikt ministrijā aicinājis ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, kurš patlaban pilda arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra pienākumus. Šāds lēmums pieņemts, jo arī šajā ministrijā, neskatoties uz ministra neesamību, ir nepieciešams ministra birojs.

Lai gan abām padomniecēm izmaksāta kompensācija par darba atstāšanu, viņas to atmaksājušas atpakaļ. Jau ziņots, ka Sprūdžs amatu pameta pagājušā gada 1.decembrī, par to paziņojot jau septembra sākumā.

Komentāri