Premjers pauž nožēlu, ka Streļčenoks turpina saasināt konfliktu KNAB, nevis risināt to, Mixnews.lv

Premjers pauž nožēlu, ka Streļčenoks turpina saasināt konfliktu KNAB, nevis risināt to

фото

Politika | 2014. gada 14. janvārī plkst. 20:54

Demisionējušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), komentējot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes atkārtotu atbrīvošanu no amata, pauž nožēlu, ka KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks turpina saasināt konfliktu, nevis to risināt, ziņo LETA.

Dombrovskis norādīja, ka pašlaik viņa rīcībā nav nekādu dokumentu, lai komentētu Strīķes atkārtoto atbrīvošanu no amata no juridiskā viedokļa.

"Jebkurā gadījumā gribu paust nožēlu, ka Streļčenoka kungs tā vietā, lai risinātu konfliktu KNAB, turpina to saasināt," sacīja Dombrovskis.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka KNAB priekšnieks Streļčenoks otrdien atkārtoti uzteicis darbu savai vietniecei. Strīķe atbrīvota no ieņemamā amata saistībā ar to, ka viņa ir zaudējusi darba devēja uzticību.

Pirmo reizi KNAB priekšnieks Strīķi no amata atbrīvoja pērn 20.decembrī, tomēr Dombrovskis šā gada 7.janvārī atcēla Streļčenoka rīkojumu. Juristi, Dombrovska uzdevumā izvērtējot dokumentus, konstatēja, ka Streļčenoka lēmums bijis prettiesisks.

Komentāri