Augulis: Viss liecina, ka jaunā valdība netiek veidota no baltas lapas, Mixnews.lv

Augulis: Viss liecina, ka jaunā valdība netiek veidota no baltas lapas (1)

фото

Politika | 2014. gada 15. janvārī plkst. 09:25

Jaunās valdības veidošanas process esot skaidri apliecinājis, ka tas netiek veikts kā "no baltas lapas", gluži pretēji, ir bijis skaidrs sadalījums kādas ministrijas konkrētam politiskam spēkam iedalīt, Latvijas Radio sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Viņš atzina, ka sarunu sākumā Ministru prezidenta amata kandidātei Laimdotai Straujumai (V) esot uzdevis konkrētus jautājumus par jaunās valdības veidošanas nosacījumiem, proti, "vai tiešām tiek veidota jauna valdība un vai tā tiek veidota kā no baltas lapas?"

"Uz šiem jautājumiem biju saņēmis atbildi, jā, bet tagad skaidri ir redzams, ka nekas nav veidots kā no baltas lapas, bet ir bijis zināms kāds ministriju sadalījums būs konkrētai partijai, jo to apliecinot arī fakts, ka mūsu partijas atbildībai nevēlējās nodot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju," sacīja Augulis.

Jāatgādina, ka ZZS valde nolēmusi piekrist piedāvātajam amatu sadalījumam topošajā valdībā, kas paredz savienībai ieņemt arī aizsardzības ministra posteni, sacīja Augulis.

Viņš norādīja, ka pagaidām par ministru personālijām vēl nav izlemts. Augulis pieļāva, ka arī trešdien paredzētajā frakcijas sēdē par konkrētām personām ministru amatiem vēl netiks lemts. Jāņem vērā, ka Straujuma pieņemšot gala lēmumu par personālijām.

Pašlaik ir jākoncentrējas uz darbu pie valdības deklarācijas veidošanas, piebilda politiķis.

Saskaņā ar Ministru prezidenta amatam nominētās kandidātes Laimdotas Straujumas piedāvājumu ZZS pienākas arī zemkopības ministra un labklājības ministra postenis.

Augulis par ZZS lēmumu jau bija informējis Straujumu, apliecināja Ministru prezidenta amata kandidāte.

Foto: limbazi24.lv

Komentāri 1
Munispirms 5 gadiem
Ko gan lenberga stipendiāti saprot ar balto lapu?
Korumpētību vai garīgo nepieskaitamību?
Jābalso deputātiem un valdība ir viņu griba, nevis lenberga vai berjozkina.