Par jauno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru varētu kļūt Cilinskis, Mixnews.lv

Par jauno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru varētu kļūt Cilinskis

фото

Politika | 2014. gada 15. janvārī plkst. 11:07

Par jauno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru varētu kļūt līdzšinējais ministrijas parlamentārais sekretārs un nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK Saeimas frakcijas vadītājs Einārs Cilinskis.

To viņš atzina intervijā "Rietumu Radio".

Cilinskis gan norādīja, ka galīgais lēmums par ministru amata kandidātiem tiks pieņemts šodien frakcijas sēdē, uz kuru uzaicināts arī Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs Andris Jaunsleinis.

"Mums ir svarīgi uzklausīt arī Pašvaldību savienības vadītāja viedokli, kāds ir viņa redzējums uz valsts reģionālo attīstību," sacīja Cilinskis. Patlaban vienošanās jau panākta un darbu arī jaunajā valdībā turpinās kultūras ministre Dace Melbārde, sacīja Cilinskis.

Neoficiāli iepriekš minēts, ka tieslietu ministra amatu varētu ieņemt pašreizējais Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis. Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK Laimdotas Straujumas (V) veidotajā valdībā būs atbildīga par Kultūras ministriju, Tieslietu ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Foto: Saeimas kanceleja

Komentāri