KNAB sāk pārbaudi par Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju, Mixnews.lv

KNAB sāk pārbaudi par Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju (1)

фото

Politika | 2013. gada 16. janvārī plkst. 18:29

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nolēmis sākt pārbaudi par kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) komandējumu uz Austrāliju.

KNAB preses sekretārs Andris Vitenburgs norādīja, ka atbilstoši savai kompetencei KNAB izvērtēs, vai ar komandējumu saistītās ministres darbības atbilst likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" prasībām un vai šo darbību rezultātā viņas dzīvesbiedrs nav guvis personisku vai mantisku labumu.

Jau ziņots, ka kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes komandējums uz Austrāliju gada izskaņā radīja daudzus pārmetumus par viesnīcu izvēli, lidmašīnas biļešu iegādi un dzīvesbiedra lomu vizītes laikā, taču Kultūras ministrija šādus pārmetumus uzskata par nepamatotiem.

Ministre apgalvo, ka viņas dzīvesbiedrs Austrālijā bija kā privātpersona. Par aviobiļeti un viesnīcu viņš samaksājis pats. Abi lidojuši ekonomiskajā klasē, arī viesnīca izvēlēta lētākā no piedāvātajām.

foto: diena.lv

Komentāri 1
MhuiyMkkYwxLpirms 5 gadiem
is a specific name for God, but Lord is often used for Jesus and God. I often wodner when I'm reading whether a passage is referring to Lord as God, or Lord as Jesus confusing! Rhys