VARAM pasūtīs īsfilmu, lai sabiedrībai stāstītu par zaļo infrastruktūru, Mixnews.lv

VARAM pasūtīs īsfilmu, lai sabiedrībai stāstītu par zaļo infrastruktūru

фото

Politika | 2014. gada 19. janvārī plkst. 09:34

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) vēlas pasūtīt informatīva rakstura animētu īsfilmu par zaļo infrastruktūru reģionos - pilsētu teritorijās un laukos, ziņo LETA.

Ar iepirkuma konkursa palīdzību ministrija meklē četru minūšu garas īsfilmas veidotāju, kas izstrādātu scenāriju un kadru plānu, ierunātu un ieskaņotu to, lai tā būtu prezentējama auditorijai.

Īsfilmā ir jāiekļauj informācija par zaļo infrastruktūru konceptu, uzsverot to nepieciešamību un nozīmi Eiropas Savienības (ES) reģionos, par ES politikas kontekstu saistībā ar zaļajām infrastruktūrām reģionos, kā arī par "Greeninfranet" projektu - tā mērķiem, uzdevumiem, aktivitātēm un finansējumu.

Filmai ir jābūt informatīva rakstura, dinamiskai, interaktīvai, tādai, kas uzrunā mērķauditoriju. Tematikai varot būt arī neliela humora deva.

Ministrija ir noteikusi, ka īsfilma ir jāveido angļu valodā ar subtitriem projekta partneru valodās - latviešu, ungāru, flāmu, bulgāru, grieķu, itāļu un spāņu. Latviešu valodā filmai jābūt ierunātai izteiksmīgā un gramatiski pareizā valodā, bet angļu valodā filma jāierunā cilvēkam, kam šī ir dzimtā valoda.

Tai jābūt izstrādātai starptautiskajai auditorijai vairākām mērķa grupām, piemēram, dažādu jomu profesionāļiem, lēmumu pieņēmējiem dažādos pārvaldes līmeņos un reģionos. Šiem cilvēkiem nav obligāti jābūt zināšanām par zaļo infrastruktūru, bet viņiem jāspēj informācija no šīs īsfilmas uztvert un atpazīt, lai izmantotu savā darbā.

Īsfilmai jābūt gatavai līdz 31.martam. Šim projektam ministrija plāno atvēlēt 11 570 eiro.

Komentāri