Broka: Arī tieslietu ministres amatā pildīšu vēlētājiem dotos solījumus, Mixnews.lv

Broka: Arī tieslietu ministres amatā pildīšu vēlētājiem dotos solījumus

фото

Politika | 2014. gada 24. janvārī plkst. 10:38

Piekrītot strādāt Laimdotas Straujumas (V) valdībā ministres amatā, turpināšu pildīt rīdziniekiem Rīgas domes vēlēšanās dotos solījumus, LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja tieslietu ministre Baiba Broka (Nacionālā apvienība).

Rīgas domes vēlēšanās vēlētājiem dotos solījumus var turpināt pildīt arī tieslietu ministres amatā, turklāt daudz no solītā esmu izpildījusi, strādājot Rīgas domē, sacīja ministre.

Jau ziņots, ka, kļūstot par tieslietu ministri, Rīgas domes nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) frakcijas vadītāja Baiba Broka apņēmusies sakārtot būvniecības nozari. Arī strādājot Rīgas domē, viņa kā galvenās identificējusi problēmsituācijas, kad ir runa par dalītām īpašumtiesībām, nepilnības krimināltiesiskās un civiltiesiskās atbildības jautājumos, būvniecības likuma pārkāpumu gadījumos un patvaļīgas būvniecības gadījumos.

Uz jautājumu, vai, vēloties kandidēt arī uz Eiroparlamenta deputāta amatu, nerodas iespaids, ka viņas darbi tiek iesākti, bet netiek pabeigti, Broka atbildēja, ka gan Rīgas domē, gan tieslietu ministres amatā, gan veiksmes gadījumā arī EP deputāta darbā, viņa var un turpinās strādāt Latvijas labā.

"Ja vēlētāji uzskatīs, ka varu pārstāvēt Latviju EP, strādāšu tur, ja ne - turpināšu darbu [tieslietu ministres amatā] līdz Saeimas vēlēšanām," sacīja Broka, piebilstot, ka nevienā gadījumā, sākot strādāt citā amatā, viņa to neuztverot par bēgšanu no vēlētājiem.

Ministre piebilda, ka nekādā gadījumā šo amatu neplāno izmantot kā priekšvēlēšanu kampaņu EP vēlēšanām.

Jāatgādina, ka 2012.gada oktobrī nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) Broku bija izvirzījusi par Rīgas mēra amata kandidāti pašvaldību vēlēšanās, un pērn notikušajās pašvaldību vēlēšanās Broka tika ievēlēta Rīgas domē.

Viņa uzskata, ka vēlētājiem dotos solījumus par darbiem Rīgas domē vismaz daļēji ir izdevies izpildīt, piemēram, pašvaldības dienaskārtībā parādījies jautājums par narkotiku apkarošanu Rīgā.

Foto: Tieslietu ministrija

Komentāri