Prezidents aicina skolēnus turpināt izglītoties mūža garumā (FOTO), Mixnews.lv

Prezidents aicina skolēnus turpināt izglītoties mūža garumā (FOTO)

фото

Politika | 2014. gada 27. janvārī plkst. 15:27

Lai iepazītos ar skolas mācību procesu, kā arī tiktos ar skolēniem, Valsts prezidents Andris Bērziņš pirmdien apmeklēja Rīgas Valsts 3.ģimnāziju, kur aicināja skolēnus turpināt izglītoties mūža garumā.

Apmeklējuma laikā Bērziņš piedalījās ģimnāzijas direktora un skolotāja Andra Priekuļa vadītajā ekonomikas stundā, kuras noslēgumā 10.klases skolēniem izteica savu redzējumu un vēlējumu nākotnes profesijas izvēlē, informēja Valsts prezidenta kancelejas preses dienestā.

фото

фото

фото

Prezidents uzsvēra, ka ikvienas profesionālas veiksmes pamatā ir pārdomāta profesijas izvēle, kas sakņojas mērķī nepārstāt attīstīt un pilnveidot sevi, spēt uzturēt sevi un palīdzēt tuvākajiem, ja šāda nepieciešamība rodas.

"Ekonomika nav profesija, tās ir nepieciešamās papildu zināšanas, lai varētu būt veiksmīgs biznesā. Gluži tāpat kā valodu zināšana ir tikai papildu instruments, kas paver pasauli. Es novēlu, lai katrs no jums atrod un apgūst savu pamatprofesiju," uzsvēra prezidents, atzinīgi novērtējot ekonomikas mācību saturu un skolēnu sniegumu stundā.

фото

фото

фото

Bērziņš apskatīja ģimnāzijas mācību telpas - bibliotēku, peldbaseinu, skolotāju istabu, informātikas un interaktīvo materiālu apmācības klasi. Tiekoties ar Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas skolēniem, prezidents dalījās domās par to, kas mūsu valstij būtu jāsasniedz līdz tās 100 gadu jubilejai.

фото

фото

фото

Bērziņš savā uzrunā uzsvēra, ka Latvijas stiprums sakņojas katra indivīda stiprumā un pārliecībā par sevi, apgūstot pasaules līmeņa zinības un ar to starpniecību palīdzot gan sev, gan savai valstij kļūt konkurētspējīgai pasaulē.

фото

фото

фото

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Komentāri