Demiters savā vietā RP vadībā labprāt redzētu Pavļutu, Mixnews.lv

Demiters savā vietā RP vadībā labprāt redzētu Pavļutu

фото

Politika | 2014. gada 29. janvārī plkst. 08:25

Aizejošais Reformu partijas (RP) līderis Edmunds Demiters uzskata, ka par RP priekšsēdētāju varētu kļūt bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

"Līdz vēlēšanām vēl ir astoņi mēneši, un mūsu politiskajā vidē vēl daudz pārsteigumu var notikt," par RP nākotni laikrakstam "Diena" sacījis Demiters. Viņš nevēlas kļūt par partijas likvidatoru un cer, ka kongresā martā tiks izraudzīts jauns priekšsēdētājs.

Pavļuts tikai janvārī iestājās RP, un pēc aiziešanas no valdības kādu laiku komentārus par nākotnes iespējām nevēlas sniegt.

Viens no RP reģionālajiem līderiem Jānis Vilnītis, kurš pērnajā vasarā arī bija nominēts priekšsēža amatam, nepieļauj partijas darbības izbeigšanu, jo nevaram "uzmest savus cilvēkus reģionos". "Vienotības" vadošo politiķu izteikumi neliecinot, ka RP biedri tiek gaidīti šajā partijā.

""Vienotība", uzliekot nosacījumus, pazemo RP un tas neveicina draudzību," teicis Vilnītis. Uz vaicāto, vai viņš būtu gatavs vadīt RP, Vilnītis atbildējis: "Varbūt. Taču mums kopā jāizlemj, kurš cilvēks var visus saliedēt tā, lai mums noticētu arī sabiedrība."

Tikmēr daļa biedru uz RP saglabāšanu raugoties neticīgāk un ir gatavi startēt vēlēšanās no "Vienotības" saraksta, raksta laikraksts. Kā ziņots, Demiters ir paziņojis, ka nekandidēs Saeimas vēlēšanās un atstās RP Saeimas frakcijas vadītāja amatu, jo politika viņam vairs nesniedzot gandarījumu.

Foto: Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja

Komentāri