VARAM pagaidām ir brīvas 11 amata vietas, Mixnews.lv

VARAM pagaidām ir brīvas 11 amata vietas

фото

Politika | 2014. gada 2. februārī plkst. 17:54

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) patlaban vakantas ir 11 amata vietas, liecina informācija VARAM interneta mājaslapā.

Četras no vakancēm ir uz noteiktu laiku, bet viena ir saistīta galvenokārt ar budžeta pieprasījuma plānošanu.

Investīciju uzraudzības departamentā vakantas ir trīs amata vietas - tiek meklēts Projektu uzraudzības nodaļas vecākais eksperts, šīs pašas nodaļas projektu vadītājs Eiropas Savienības (ES) fondu uzraudzības jomā un Finanšu vadības nodaļas vecākais eksperts.

Arī Klimata un vides politikas integrācijas departamentā nepieciešami trīs jauni darbinieki - Klimata finanšu un tehnoloģiju nodaļas vecākais eksperts un Vides politikas integrācijas nodaļas vecākais referents. Vakanta ir arī Vides politikas integrācijas nodaļas vecākā eksperta vieta.

Vides aizsardzības departamentā tiek meklēti divi jauni darbinieki - Piesārņojuma novēršanas nodaļas vecākais eksperts un departamenta vecākais eksperts. Arī Telpiskās plānošanas departamenta Telpiskās plānošanas politikas nodaļā brīva ir vecākā eksperta vieta.

Bet Attīstības instrumentu departamenta Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļā meklē vecāko referentu. Vecākā referenta vieta ir brīva arī Dabas aizsardzības departamenta Sugu un biotopu aizsardzības nodaļā.

Prasības amata kandidātiem ir dažādas, taču visām tiek prasītas labas angļu valodas zināšanas, iemaņas darbā ar datoru, tiek prasītas arī labas analītiskās domāšanas spējas, labas komunikācijas prasmes.

Atsevišķiem amatiem nepieciešamas arī zināšanas un pieredze finanšu plānošanā, pieredze vides infrastruktūras investīciju vai reģionālās attīstības projektu realizācijas uzraudzībā vai zināšanas par starptautisko, ES un Latvijas vides aizsardzības un klimata politiku, nozīmīgajiem tiesību aktiem.

Tāpat atsevišķos amatos ir jāpiemīt prasmei vadīt darba grupas, organizēt un vadīt seminārus, dažādus projektus.

Komentāri