Pulks: "Vienotība" kopā ar koalīcijas partneriem gatava pārņemt varu Rīgas domē, Mixnews.lv

Pulks: "Vienotība" kopā ar koalīcijas partneriem gatava pārņemt varu Rīgas domē

фото

Politika | 2013. gada 20. janvārī plkst. 17:23

Partija "Vienotība" kopā ar saviem valdības koalīcijas partneriem ir gatava pārņemt varu Rīgas domē, uzrunā "Vienotības" Rīgas nodaļas kopsapulcē sacīja nodaļas vadītājs Olafs Pulks.

Viņš uzsvēra, ka šajā vēlēšanu gadā Rīgas nodaļas darbs ir pakārtots šim notikumam, un arī līdz šim "Vienotība" Rīgas domē esot strādājusi "zobus sakodusi". Pulks arī uzsvēra, ka ir svarīga sadarbība ar pašreizējiem valdības koalīcijas partneriem - "Reformu partiju" (RP) un nacionālo apvienību VL-TB/LNNK.

Savukārt Rīgas domes "Vienotības" frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Juris Viņķelis pauda viedokli, ka iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās partijas pārstāvji nebija uzņemties Rīgas domes vadību, un tas pat ir labi, ka "Vienotība" nebija valdošā partija, bet gan ēda opozīcijas deputātu "rūgto maizīti". Savukārt patlaban ir iespējams izdarīt daudz vairāk un vadīt Rīgas domi pēc pašvaldību vēlēšanām.

Kā ziņoja portāls Mixnews, "Vienotība" pagaidām oficiāli nosaukusi tikai vienu pretendentu pašvaldību vēlēšanām - Sarmīti Ēlerti, kura ir Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāte. Saraksts ar pretendentiem uz deputātu krēsliem vēl ir tapšanas procesā.

Foto: mixnews.lv

Komentāri