Reģionu alianse cer uz sadarbību Saeimas vēlēšanās ar Latgales, Kuldīgas un Talsu reģionālajām partijām, Mixnews.lv

Reģionu alianse cer uz sadarbību Saeimas vēlēšanās ar Latgales, Kuldīgas un Talsu reģionālajām partijām (2)

фото

Politika | 2014. gada 8. februārī plkst. 15:14

Politiskā partija "Reģionu alianse" par sadarbības iespējām 12.Saeimas vēlēšanās gaida atbildes no partijām "Kuldīgas novadam", "Talsu novada attīstībai" un Latgales partijas, taču atbildes sniegšanas termiņi šajā jautājumā nav noteikti, aģentūrai LETA sacīja "Reģionu alianses" līderis Andrejs Ence.

Ence plāno piedalīties Latgales partijas kongresā. Politiskajam spēkam būs jāpieņem lēmums, vai pievienoties "Reģionu aliansei" un Vidzemes partijai apvienības veidošanai saistībā ar gaidāmajām vēlēšanām.

Pats "Reģionu alianses" līderis Saeimas vēlēšanās nekandidēs, un līdzīgi rīkosies lielākā daļa no partijas pašvaldību vadītājiem. Kandidēt varētu politiskā spēka pašvaldību deputāti, taču par kandidātu sarakstu uz Saeimas vēlēšanām vēl nav spriests, uzsvēra politiķis. Vispirms esot jātiek skaidrībā, kas veidos politisko apvienību.

"Vienotība" un "Reģionu alianse" pašlaik katra iet savu ceļu, taču neviens nevar pateikt, kā būs nākotnē, sacīja Ence, atbildot uz jautājumu par abu politisko spēku sadarbības iespējām. Arī sadarbība ar Zaļo un zemnieku savienību vai nacionālo apvienību "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK neesot aktuāla, lai gan šādu iespēju nevarot izslēgt.

"Reģionu alianse" nākamnedēļ, 15.februārī, rīkos partijas biedru kopsapulci, kurā tiks lemts par piedalīšanos vēlēšanās un par jaunu biedru uzņemšanu, tostarp, iespējams, arī par bijušā Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Mārtiņa Bondara uzņemšanu partijā, pastāstīja Ence. "Reģionu alianse" ar Vidzemes partiju vienojušās veidot apvienību iespējamam startam 12.Saeimas vēlēšanās.

Savukārt partija "Kuldīgas novadam" pieļāvusi sadarbības iespēju gan ar "Vienotību", gan ar "Reģionu aliansi".

Foto: youtube.com

Komentāri 2
Zinātājspirms 5 gadiem
Tiem, kas nezina, kas ir šī partija, šeit ir plašs pētījums http://kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa
Zinātājspirms 5 gadiem
Tiem, kas nezina, kas ir šī partija, šeit ir plašs pētījums http://kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa