Dūklavs Maskavā tiksies ar Krievijas lauksaimniecības ministru, Mixnews.lv

Dūklavs Maskavā tiksies ar Krievijas lauksaimniecības ministru

фото

Politika | 2014. gada 10. februārī plkst. 12:20

Šonedēļ zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) dosies divu dienu darba vizītē uz Maskavu, kur plānota tikšanās ar Krievijas lauksaimniecības ministru Nikolaju Fjodorovu, kā arī izstādes "Prodexpo 2014" apmeklējums, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Trešdien, 12.februārī, Dūklavam paredzēta tikšanās ar Krievijas Federācijas lauksaimniecības ministru, lai apspriestu aktuālākos jautājums par Latvijas un Krievijas sadarbības uzlabošanu savstarpējā tirdzniecībā ar lauksaimniecības un pārtikas precēm.

Savukārt 13.februārī Dūklavs un Krievijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs parakstīs Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs arī izstādi "Prodexpo 2014", kur piedalās arī Latvijas pārtikas ražotāji. Nacionālajā apvienotajā kopstendā Latviju pārstāv SIA "NP Foods", SIA "Almava", SIA "Staburadzes konditoreja", SIA "Rital D", SIA "Matss", SIA "Lāči", SIA "Ilgzeem", SIA "Food Union", SIA "Camadenu", AS "Rīgas piensaimnieks" un AS "Tukuma piens". Atsevišķā stendā izstādē piedalās SIA "Pērnes L", SIA "Apsara", SIA "Monsenc" un SIA "Grāvendāle".

Savukārt biedrība "Rīgas šprotes" izstādē piedalās ar atsevišķu stendu, kurā pārstāvētas SIA "Unda", SIA "Rānda", SIA "Sabiedrība IMS", AS "Brīvais vilnis", SIA "Gamma-A", SIA "Līcis 93", SIA "Karavela", AS "Ventspils ZKK", SIA "Kolumbija", SIA "Kuršu zeme".

Izstāde "Prodexpo 2014" tiek atklāta pirmdien un norisināsies līdz 14.februārim "Ekspocentrā" Maskavā.

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja

Komentāri