"Reformu partijas" Rīgas mēra kandidāte būs Inga Antāne, Mixnews.lv

"Reformu partijas" Rīgas mēra kandidāte būs Inga Antāne

фото

Politika | 2013. gada 21. janvārī plkst. 19:16

Inga Antāne

"Reformu partijas" (RP) valde apstiprināja RP Rīgas nodaļas lēmumu par trīs pirmajiem numuriem Rīgas pašvaldību vēlēšanās, tostarp oficiāli apstiprināja Ingu Antāni kā Rīgas mēra kandidāti, informē aģentūra LETA.

Vēlēšanās Rīgā ar pirmo numuru startēs Antāne, ar otro - Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis, bet ar trešo - ekonomikas ministra padomniece Ilona Platonova.

RP domes priekšsēdētāja mēra kandidāte iepriekš apliecināja gatavību risināt pilsētas akūtās komunālās problēmas un rūpēties par pilsētas ilgtspējīgu attīstību.

RP prioritātes Rīgā esot atbildīga un caurspīdīga pilsētas pārvalde, vēl aktīvāka Eiropas fondu finansējuma piesaiste, caurspīdīga un saprotama budžeta plānošana, kā arī izpildvaras atdalīšana no lēmējvaras.

Politiskais spēks sola, ka partijas deputāti nāks strādāt uz Rīgu, lai padarītu to vēl labāku, nevis nosvītrotu visu, kas darīts, saglabājot sociālo atbalstu rīdziniekiem un sekojot to akūtajām vajadzībām, turpinot mazināt bērnudārzu rindu ar mērķi tuvāko trīs gadu laikā to likvidēt, attīstot interešu izglītību un nodrošinot pieejamu sporta infrastruktūru.

Komunālajā jomā partijas pirmā prioritāte ir māju siltināšana. Nākamā ir ceļu un ielu sakārtošana, bet trešā - pilsētas apgaismojuma nodrošināšana.

Politiķi uzskata, ka var panākt, ka Rīga ir uzņēmējiem un investoriem draudzīga pilsēta, nodrošinot profesionālu pašvaldības uzņēmumu pārvaldību.

Foto: diena.lv, reformupartija.lv, facebook.com

Komentāri