Kūtris un viņa domubiedri gatavi atbalstīt Sudrabu, Mixnews.lv

Kūtris un viņa domubiedri gatavi atbalstīt Sudrabu (1)

фото

Politika | 2014. gada 19. februārī plkst. 10:39

Līdzšinējais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris un viņa domubiedri ir gatavi atbalstīt Ingūnas Sudrabas kustību, lai gan pats Kūtris pagaidām nezina, vai piedalīsies Saeimas vēlēšanās.

Intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" Kūtris atzina, ka viņš un viņa domubiedri Sudrabas centienus atbalsta, lai gan pagaidām nekādas konkrētas atbildes par dalību viņas kustībā nav sniegtas.

Tomēr uz jautājumu, kāpēc izvēlēta tieši Sudrabas jaunveidojamā kustība, kas nākotnē varētu pārtapt par partiju, Kūtris atbildēja, ka, ilgu laiku esot tuvumā valsts vadītājiem, uzreiz ir redzams, ar kādām metodēm strādā viņu pārstāvētās partijas, jo daudzos gadījumos tiekot aizmirsts, ka bez partijas līnijām un uzdevumiem ir arī tautas mērķi un uzdevumi.

Pēc Kūtra domām, Sudrabai un viņas domubiedriem šos tautas mērķus un uzdevumus izdodas saskatīt, tādējādi viņiem ir priekšstats par to, kas katrā jomā ir jāsakārto.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri 1
Jānis Utānspirms 5 gadiem
Aicīnu visus kam ir darga un miļota Latvija iestāties godīga cilveka Ingunas Sudrabas kustībā "No sirds Latvijai" un kopā cinities par tautas labklajibu. Visas citas partijas biedri, varbūt izņemot "Saskaņas centra" biedru domaja tikai par savu labklajibu, novedot tautu līdz nabadzībai.