Zaķis: Koalīcijas krišana nav neiespējama, Mixnews.lv

Zaķis: Koalīcijas krišana nav neiespējama

фото

Politika | 2013. gada 23. janvārī plkst. 08:30

Valdošās koalīcijas krišana nav neiespējama, taču ļoti ceru un pat esmu pārliecināts, ka līdz tam nenonāks, jo tam nav īstu iemeslu, šādu viedokli trešdien intervija LTV izteica "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.

Apvienība "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) koalīcijas partneriem ir pieteikusi aicinājumu veikt katra ministra un arī valdības darba novērtējumu, pēc kura varētu notikt arī ministru nomaiņa.

Zaķis šo nacionālās apvienības rīcību novērtēja kā nekorektu - "īsti džentelmeņi tā nedara", un, ja par kaut ko vienojas, tad šo vienošanos arī pilda. Savukārt VL-TB/LNNK domas laika gaitā mainoties - vēl nesen tā bija gatava strādāt valdībā ar diviem ministriem, bet tagad ambīcijas aug, norādīja Zaķis.

Politiķa vērtējumā, īstu strīdu koalīcijā neesot un līdz tādiem vēl esot tālu. Pašlaik vērojami vien partiju mēģinājumi pozicionēties.

Pēc Zaķa teiktā, "katrs savus ministrus var vērtēt, cik tik uziet". Ja nacionālā apvienība šādi grib atbrīvoties no saviem ministriem, varbūt viņi labāk varētu to darīt paši, sacīja politiķis, uzsverot, ka savus ministrus "Vienotība" vērtē pati.

foto: lat.mixnews.lv

Komentāri