Ušakovs Ukrainā notiekošo vērtē kā traģēdiju, Mixnews.lv

Ušakovs Ukrainā notiekošo vērtē kā traģēdiju

фото

Politika | 2014. gada 2. martā plkst. 12:22

Notiekošais Ukrainā ir nelaime, traģēdija, pie kā noveduši neprasmīgi pašmāju politiķi - nelaimi nevar atbalstīt, tā mikroblogošanas vietnē "Twitter" norādījis Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), komentējot Krievijas parlamenta augšpalātas Putinam doto atļauju izmantot Krievijas karaspēku Ukrainas teritorijā.

Vaicāts, kā rīkotos, ja Krievija šādu lēmumu pieņemtu par Latviju, Ušakovs saka: "Kamēr es bušu politikā, tas nenotiks. Ticu, ka Latvijā nekad mūžā nenotiks nekas līdzīgs tam, kas tagad Ukrainā. Cerams nacionālisti un ekstrēmisti beigs naidot Latvijas tautu."

Tai pat laikā Rīgas mērs arī izsakās, ka "lielāko Latvijas partiju politiķiem, provokātoriem, uzkūdītājiem, žurnālistiem un citiem" vajadzētu sākt domāt, kā nepieļaut Ukrainā notiekošo Latvijā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Ušakova padomnieks Sandris Točs, Rīgas mērs patlaban ir devies atvaļinājumā, no kura atgriezīsies rīt, kad arī varēs komentēt Ukrainā notiekošo plašāk.

Kā ziņots, Latvija stingri iestājas par Ukrainas teritoriālo integritāti un uzskata, ka jebkuri soļi, kas vērsti uz Ukrainas sabiedrības šķelšanu un valsts teritoriālās integritātes apšaubīšanu, ir kategoriski nosodāmi, teikts Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa, Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V), Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) un ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (RP) kopīgā paziņojumā.

Komentāri