Krievijas vēstnieks Latvijā: Mēs arī esam pret karu, Mixnews.lv

Krievijas vēstnieks Latvijā: Mēs arī esam pret karu (1)

фото

Politika | 2014. gada 2. martā plkst. 18:39

Mēs arī esam pret karu, svētdien Latvijas Televīzijai pauda Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

"Esam par to, lai Ukrainā nesākas pilsoņu karš," piebilda vēstnieks, vienlaikus norādot, ka Krievija arī iestājas par to, lai Ukrainas teritorija paliek Ukrainai.

Veršņakovs uzskata, ka ir pārsteidzīgi apgalvot, ka Krievija patlaban rīkojas agresīvi. "Lēmums par karaspēka izmantošanu tiks pieņemts tikai tad, kad reāli tiks apdraudētas cilvēku dzīvības," viņš sacīja.

Veršņakovs svētdien tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (RP), lai pārrunātu situāciju Ukrainā. Vēstnieks esot ministram izskaidrojis Krievijas pozīciju saistībā ar notikumiem Ukrainā un izteicis gatavību to izklāstīt arī Saeimas deputātiem.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Krievijas parlamenta augšpalāta sestdien apstiprināja prezidenta Vladimira Putina lūgumu atļaut izmantot Krievijas karaspēku Ukrainas teritorijā.

Kremlis paziņojis, ka Putins vēl nav izlēmis nosūtīt karavīrus uz Ukrainu, lai arī tam gūts parlamenta augšpalātas atbalsts.

Latvija stingri iestājas par Ukrainas teritoriālo integritāti un uzskata, ka jebkuri soļi, kas vērsti uz Ukrainas sabiedrības šķelšanu un valsts teritoriālās integritātes apšaubīšanu, ir kategoriski nosodāmi, teikts Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa, Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V), Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) un ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (RP) kopīgā paziņojumā.

Foto: mixnews.lv

Komentāri 1
pilsonispirms 5 gadiem
Melis ,okupants! Mums vajadzētu sākt konkrēti darīt savai aizsardzībai! Un pret Saskaņas centru ,šo krievu 5 kolonnu Latvijā!