Rīgas domes opozīcijas deputāti atsakās piedalīties Satiksmes komitejas ārkārtas sēdē, Mixnews.lv

Rīgas domes opozīcijas deputāti atsakās piedalīties Satiksmes komitejas ārkārtas sēdē

фото

Politika | 2013. gada 23. janvārī plkst. 21:43

Atsaucoties Rīgas domē opozīcijā esošo partiju "Vienotība" un "Demokrātiskie patrioti" pieprasījumam, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC) sasaucis komitejas ārkārtas sēdi šodien, 22:00 vakarā, pret ko protestē opozīcija, ziņo aģentūra LETA.

"Demokrātisko patriotu" un "Vienotības" deputāti nosoda Baraņņiku par viņa darba stilu un necieņu pret saviem kolēģiem, sasaucot ārkārtas Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi 22:00 vakarā, tāpēc, protestējot pret šādu nekorektu rīcību, opozīcijas deputāti, kuri pārstāv šo komiteju, atsakās šonakt piedalīties ārkārtas komitejas sēdē, informēja "Demokrātisko patriotu" frakcijā.

Deputāti vēlas, lai komitejā tiktu skatīti jautājumi par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" līdzekļu izlietošanas lietderīgumu un par mikroautobusu pasažieru pārvadāšanas pakalpojumu nodrošināšanu.

Kā ziņoja portāls Mixnews, šī nav pirmā reizē, kad Rīgas domē pie varas esošie "Saskaņas centra" pārstāvji sasauc sēdes visai dīvainā laikā. Tā, piemēram, Baraņņiks 28.novembrī komitejas sēdi sasauca 8:00, bet tā nenotika kvoruma trūkuma dēļ, jo uz to nebija ieradies neviens koalīcijas deputāts, izņemot pašu Baraņņiku. Tāpat komitejas sēde tika sasaukta 20.oktobrī 9:00, kas bija sestdiena, un arī uz to opozīcijas deputāti neieradās.

Savukārt Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) 23.oktobrī sasauca domes ārkārtas sēdi 22:00.

Foto: kasjauns.lv, mixnews.lv

Komentāri