Rīgas domes komitejas vēlā ārkārtas sēdē piedalījās tikai viens opozīcijas pārstāvis, Mixnews.lv

Rīgas domes komitejas vēlā ārkārtas sēdē piedalījās tikai viens opozīcijas pārstāvis

фото

Politika | 2013. gada 24. janvārī plkst. 07:24

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja vakar vēlā ārkārtas sēdē pieņēma zināšanai informāciju par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" līdzekļu izlietošanas lietderīgumu, informē aģentūra LETA.

Uz komitejas sēdi bija ieradušies 11 deputāti. No opozīcijas frakcijām piedalījās viens pārstāvis - Tālis Veismanis no "Vienotības" frakcijas. Sēdes darba kārtībā iekļauti divi jautājumi - par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" līdzekļu izlietošanas lietderīgumu un par mikroautobusu pasažieru pārvadāšanas pakalpojumu nodrošināšanu.

Ņemot vērā, ka jautājumu ierosinātājs - deputāts Jānis Mārtiņš Skuja ("Demokrātiskie patrioti") - nebija ieradies, par tiem uzņēmies ziņot Baraņņiks. Sniegto informāciju par "Rīgas satiksmes" līdzekļu izlietošanas lietderīgumu deputāti pieņēma zināšanai, savukārt jautājumu par mikroautobusu pasažieru pārvadāšanas pakalpojumu nodrošināšanu nolēmts neskatīt, jo šis jautājums reiz jau esot skatīts komitejā.

Baraņņiks norādīja, ka daudzi komitejas deputāti izteica neapmierinātību ar deputāta Skujas rīcību, kurš atkārtoti nepiedalās pats savu ierosināto jautājumu izskatīšanā, un tas neliecinot par Skujas vēlmi strādāt pilsētas labā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, "Demokrātisko patriotu" un "Vienotības" deputāti iepriekš nosodīja Baraņņiku par viņa darba stilu un necieņu pret saviem kolēģiem, sasaucot ārkārtas Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi 22ж00 vakarā, tāpēc, protestējot pret šādu nekorektu rīcību, opozīcijas deputāti atteicās piedalīties ārkārtas komitejas sēdē.

Komentāri