Janukovičam liedz ieceļošanu Latvijā , Mixnews.lv

Janukovičam liedz ieceļošanu Latvijā (6)

фото

Politika | 2014. gada 5. martā plkst. 20:54

Viktors Janukovičs kopā ar savu dēlu Oleksandru

Saistībā ar notikumiem Ukrainā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) ir pieņēmis lēmumu atstādināto Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču un 17 citas ar Ukrainu saistītas personas uz nenoteiktu laiku iekļaut to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana Latvijā ir aizliegta, ziņo LETA.

Visas 18 personas, kuras iekļautas sarakstā, ir saistītas ar Ukrainu un nesenajiem notikumiem šajā valstī, sacīja Ārlietu ministrijas vēstnieks preses sekretārs Kārlis Eihenbaums.

Lēmums pieņemts saskaņā ar Imigrācijas likuma normu, kas nosaka, ka, ja ārzemnieks ir Latvijai nevēlama persona jeb "persona non grata", par viņa iekļaušanu sarakstā lemj ārlietu ministrs. Sankcijas cita starpā vērstas pret atstādinātā prezidenta vecāko dēlu Oleksandru Janukoviču.

Eiropas Savienība (ES) iesaldēs aktīvus, kas 18 ukraiņiem pieder bloka dalībvalstīs, šādi reaģējot uz pagājušajā mēnesī pieredzēto vardarbības pielietošanu pret demonstrantiem Ukrainā, trešdien pavēstīja avoti diplomātu aprindās.

To bijušo Ukrainas amatpersonu vidū, kuru aktīvi ES dalībvalstīs tiks bloķēti, ir arī Viktors Janukovičs un viņa vecākais dēls, atklājis kāds vārdā neminēts informācijas avots.

Komentāri 6
sodītiepirms 5 gadiem
A, kā mēs tiksim uz Jauno vilni? Vai tad mums atļaus iebraukt?
Bubispirms 5 gadiem
Secinājums - viņam vienalga, šobrīd ir lielākas problēmas nekā iebraukšanas aizliegums Latvijā! :D
da nupirms 5 gadiem
kad iegooglēs, tad uzzinās, ka latvija ir šengenas zonā un līdz ar aizliegumu iebraukt Latvijā (tāpat kā citās valstīs) ir ciet visas Šengenas zona. Bet tur vajag prātu, lai līdz tam aizdomātos.. :D