Urbanovičs: "Viens īsts latvju dēlietis" varētu vienot Rīgas mēra amatam izvirzītās dāmas, Mixnews.lv

Urbanovičs: "Viens īsts latvju dēlietis" varētu vienot Rīgas mēra amatam izvirzītās dāmas

фото

Politika | 2013. gada 24. janvārī plkst. 11:54

Valda Dombrovska valdību veidojošās partijas Rīgas domes vēlēšanās vēl varētu apvienoties "īsta latvju dēlieša" vadībā, šādu viedokli laikrakstam "Neatkarīgā" paudis "Saskaņas centra" (SC) līderis Jānis Urbanovičs.

"Nekas nav beidzies. Viss vēl ir iespējams. Domāju, ka turpinās mēģinājumi šādu sarakstu radīt. Manuprāt, tieši Reformu partija (RP) ir visgatavākā uzņemties vienotājas lomu, lai tuvinātos saviem politiskajiem radagabaliem - "Vienotībai" un nacionālajai apvienībai," tā Urbanovičs atbildējis uz jautājumu, kāpēc netapa vienots "latviešu saraksts", ko likt pretī SC.

Vaicāts, ar ko RP varētu pievilināt koalīcijas partnerus vienotā sarakstā, Urbanovičs izteicies, ka "viens īsts latvju dēlietis" varētu vienot labējo partiju Rīgas mēra amatam izvirzītās dāmas.

"Idejas vārdā viņas spētu nolikt savas ambīcijas pie kāda tautieša kājām. Vai mazums Rīgā smuku un gudru mākslinieku jeb juristu," laikrakstam “Neatkarīgā” sacījis Urbanovičs.

Vaicāts, vai tā ir taisnība, ka SC esot vienojies ar "Vienotību" par to, ka "Vienotība" netraucēšot SC kandidātam Nilam Ušakovam uzvarēt Rīgā, bet apmaiņā par to SC netorpedēšot eiro ieviešanas procesu, Urbanovičs sacījis, ka tā nav "ne tenka, ne patiesība", bet gan "rupji meli".

"Nav nekādas vienošanās! To pierādīs fakts, cik brutāli "Vienotība" iedarbinās specdienestus cīņā pret Rīgas domes vadību. Tie nu gan nav tukši vārdi. Es nemaz nebrīnītos, ja tiktu pierādīts fakts, ka Rīgas mērs apēdis desmit vecas un ticīgas tantiņas. Tas ļaunais krievs Ušakovs," laikrakstam "Neatkarīgā" ironizējis SC līderis.

foto: diena.lv

Komentāri