Atlaisto NMPD direktora vietnieku Šicu uzņem Reģionu aliansē, Mixnews.lv

Atlaisto NMPD direktora vietnieku Šicu uzņem Reģionu aliansē

фото

Politika | 2014. gada 12. martā plkst. 15:14

Partija "Reģionu alianse" otrdien valdes sēdē nolēma uzņemt jaunus biedrus - no amata atstādināto Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora vietnieku Mārtiņu Šicu, Saeimas deputātes Ingu Vanagu un Ingu Biti, kā arī citus.

Partijas valdes sēdē tika izvērtēti potenciālie deputātu kandidāti izvirzīšanai gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās no topošās politiskās apvienības "Latvijas Reģionu apvienība", kā arī izskatīti iesniegumi par jauno biedru uzņemšanu. Partijā uzņemts arī Jelgavas novada domes deputāts Kārlis Rimša, kā arī Jānis Mārtiņš Skuja.

"Reģionu alianses" valdes priekšsēdētājs Andrejs Ence uzsver, ka partijā ir pietiekami daudz spēcīgu pretendentu EP vēlēšanām, un kandidātu saraksts ir tikpat kā nokomplektēts.

"Mūsu partijai nav kopēja valoda atrodama ar tām partijām un cilvēkiem, kuriem bijusi dota liela tautas uzticība un iespēja rīkoties, bet kuri to izniekojuši vai izsaimniekojuši. Līdz ar to pat netiek izskatīta iespēja sadarboties ar Aināra Šlesera un Einara Repšes pārstāvētājiem politiskajiem spēkiem. Mēs apvienosim spēkus ar tām partijām, ar tiem cilvēkiem, ar kuriem ir kopēji mērķi, vērtības un vienots redzējums mērķu sasniegšanai. Mūs vada rūpes un atbildība par Latvijas nākotni, par zemi, kur dzīvojam, un cilvēkiem mums līdzās," pauž Ence.

"Reģionu aliansei" un Vidzemes partijai kopā ir vairāk kā 700 biedri, un jaunizveidotā reģionālā apvienība piedalīsies gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās. Interesi par iespēju iesaistīties apvienībā jau šobrīd ir izteikušas vairākas politiskās partijas, kuras pēc apvienības nodibināšanas tiek aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu.

Ikšķiles partija "Apvienība "Iedzīvotāji"" valdes sēdē jau pieņēmusi lēmumu pievienoties topošajai "Latvijas Reģionu apvienībai". Atbalstu apvienības dibināšanai izteikuši arī citi reģionālie līderi: Mērsraga novada pašvaldības vadītājs Lauris Karlsons, Mālpils novada pašvaldības vadītājs Aleksandrs Lielmežs un citi, informē "Reģionu alianse".

Apvienības dibinātāji ir pārliecināti, ka "Latvijas Reģionu apvienībai" varētu pārstāvēt vismaz pusi no Latvijas pašvaldībam.

"Reģionu alianse" deputātu kandidātu pieteikumus EP vēlēšanām pieņem līdz 14.marta pl.12:00.

Komentāri