Straujuma: Sankcijas pret Krieviju Latvijai maksās vairākus simtus miljonus eiro, Mixnews.lv

Straujuma: Sankcijas pret Krieviju Latvijai maksās vairākus simtus miljonus eiro (3)

фото

Politika | 2014. gada 16. martā plkst. 21:45

Iespējamās Eiropas Savienības sankcijas pret Krieviju saistībā ar situāciju Ukrainā sliktākā scenārija gadījumā Latvijas ekonomikai var maksāt vairākus simtus miljonus eiro, intervijā TV3 raidījumā "Nekā personīga" sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Pēc premjerministres teiktā, ietekme šādā apmērā nebūtu tūlītēja, bet gan, iespējams, vairāku gadu garumā.

Otrdien valdība slēgtā sēdē plāno iepazīties ar dažādiem aprēķiniem par iespējamo sankciju ietekmi.

Straujumas teiktais liecina, ka patlaban valdība piesardzīgi tērē šī gada valsts budžeta līdzekļus neparedzētiem gadījumiem un šos līdzekļus varētu izmantot sankciju ietekmes mazināšanai.

Komentāri 3
Henrijspirms 4 gadiem
But jau labi, tik skade lauksaimnieciba-izpostita, rupnieciba-izzakta! Nebus viegli, bet berni est katru dienu grib! Bij rakstits viena gramata kuru izdeve latvieshu valoda, un pec nonaksanas plauktos atri nonema! Tad luk- Valsti kura nav derigo izraktenu, pirmkat jaattista lauksaimnieciba, otrkart rupnieciba, un tranziti ka palig ienakums. Bet ka pie mums? Un tad tik brec tie tadi shie shitadi, bet vainu vien sevi jamekle!
Da nupirms 4 gadiem
eksports uz Krieviju ir tikai apmēram 13 - 15% no kopējā eksporta. Tas nav maz, bet nav nāvējoši. Tā nikni cietīs tikai viena nozare, bet tā cietīs visā Eiropā, proti, autopārvadātāji, kas "pūstošo" rietumu labumus uz Krieviju veda. Pārtika, zāles arī cietīs, bet tie lielāki uzņēmumi, tādēļ tiem teorētiski vajadzētu vieglāk pārciest.
Toļikspirms 4 gadiem
Varbut labi un iemacisimies dzivot bez krievijas.