Krievijas deputāts: Janukovičs ir miris, Rostovā bija viņa dubultnieks, Mixnews.lv

Krievijas deputāts: Janukovičs ir miris, Rostovā bija viņa dubultnieks (9)

фото

Politika | 2014. gada 19. martā plkst. 13:57

Krievijas domes deputāts Romāns Vančugovs paziņojis, ka Viktors Janukovičs ir miris un viņa nāve ietekmējusi Krievijas prezidenta plānus pilna mēroga sauszemes iebrukumam Ukrainā. Vančugovs uzskata, ka preses konferencē Rostovā bijis Janukoviča dubultnieks, vēsta ukr-online.com.

Deputāts uzskata, ka tieši Janukoviča nāve varēja kļūt par galveno šķērsli Krievijas pilna mēroga iebrukumam Ukrainā. Pēc Vančugova domām ir ļoti ticams, ka Janukovičs mira no infarkta laika posmā no 3. līdz 8. martam, jo pēc tam par viņu nav bijis nekādu ziņu, izņemot uzstāšanos Rostovā, kas notika 11. martā.

Vančugovs domā, ka preses konferencē Rostovā uzstājies nevis Viktors Janukovičs, bet gan viņa dubultnieks: "Ja Janukovičs būtu dzīvs, tad kā likumīgs prezidents, viņš aicinātu palīdzēt Ukrainas austrumu iedzīvotājiem, taču Kremlis vai nu nepaspēja sagatavot dubultnieku, vai arī Putins saprata, ka meli būs viņam neizdevīgi."

"Pēc manā rīcībā esošās informācijas, Janukovičam bija jābūt galvenajai figūrai Putina netīrajā plānā attiecībā uz Ukrainas federalizāciju. Tieši Janukovičam vajadzēja aicināt Putinu uz militāru iejaukšanos, taču tas nenotika. Visticamāk, tāpēc, ka pēc tam, kad Krievijas spēki ieņemtu Ukrainas austrumus, Janukovičam vajadzētu atgriezties dzimtenē. Ņemot vērā to, ka viņš vairs nav dzīvs un uz Ukrainu būtu devies dubultnieks, Janukoviča atbalstītāji to uzreiz pamanītu," norādīja Vančugovs.

Pēc Vančugova domām jau tuvākajā laikā Kremlis paziņos par Janukoviča nāvi, jo to vairs nevajag slēpt. Par to, ka Rostovā neuzstājās Janukovičs iepriekš sacīja arī Tarass Čorņilovs, kurš ar Janukoviču kopā strādāja četrus gadus.

Foto: ukr-online.com

Komentāri 9
neesam muļķipirms 3 gadiem
Krievija grib lai mēs domājam, ka viņš ir miris...
1234pirms 4 gadiem
jaa un kraans visu laiku staav.

Melniem matiem resns - otra sirmiem no strasa notieveejis
Lailapirms 4 gadiem
viena bilde no vienas puses, otra no otras puses.. tam nevar ticēt