Pavļuts deklarējis airu laivu, nekustāmo īpašumu un parādsaistības, Mixnews.lv

Pavļuts deklarējis airu laivu, nekustāmo īpašumu un parādsaistības

фото

Politika | 2014. gada 23. martā plkst. 11:52

Atstājot ekonomikas ministra amatu, Daniels Pavļuts (RP) deklarējis četrvietīgu airu laivu un parādsaistības 183 304 eiro apmērā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā informācija.

Bijušais ministrs Valsts ieņēmumu dienestu informējis, ka viņa rīcībā ir 1985.gada izlaiduma četrvietīga airu laiva, divi dzīvokļi un zeme Rīgā.

Bankas kontā politiķis uzkrājis 4306 eiro, bet atalgojumā, zaudējot ministra krēslu, saņēmis 5022 eiro. Pavļuts arī norādījis, ka viņam ir parādsaistības 183 304 eiro apmērā, kā arī informējis, ka ir vienojies ar banku par aizdevuma pamatsummas atmaksas atlikšanu līdz šā gada oktobrim.

Bijušais ministrs ir valdes loceklis "Talantu attīstības fondā" un amata pamešanas brīdī bija arī valsts kapitāldaļu turētājs valsts AS "Privatizācijas aģentūra".

Deklarācijā par 2013.gadu viņš norādījis, ka guvis ienākumus 32 372 eiro apmērā. No šīs summas lielākais bija atalgojums par ekonomikas ministra pienākumu pildīšanu - 20 998 lati jeb 29 997 eiro.

Pavļuts ekonomikas ministra pienākumus beidza pildīt 22.janvārī, kad darbu sāka Laimdotas Straujumas (V) vadītā valdība un par ekonomikas ministru kļuva Vjačeslavs Dombrovskis (RP).

Komentāri