Zatlers: Partijas likvidēšana būtu bēgšana no atbildības, Mixnews.lv

Zatlers: Partijas likvidēšana būtu bēgšana no atbildības

фото

Politika | 2014. gada 29. martā plkst. 20:20

Reformu partija (RP) joprojām ir godīga un atklāta un par godīgu politiku, un nav sevi neesam nodevusi, sestdien partijas kongresā sacīja tās dibinātājs un valdes loceklis Valdis Zatlers, vēsta LETA.

Tā viņš sacīja pēc RP domes priekšsēdētājs Jāņa Vilnīša uzrunas. Zatleru nedaudz aizskāra Vilnīša sacītais, no kā esot bijis secināms, ka "mēs it kā būtu šos principus nodevuši". RP dibinātājs šim viedoklim nepiekrita.

Viņš norādīja, ka partijas likvidēšana būtu bēgšana no atbildības. Zatlers arī aicināja klātesošos viņam kā ierindas biedram sagādāt iespēju būt Reformu partijā (RP) līdz 11.Saeimas pilnvaru beigām, nevis likvidēt politisko spēku.

Partijas vadības pārstāvji kongresā kritiski izteicās par biedru rupjo izteikšanos televīzijas kameru klātbūtnē. Kongresa noslēgumā cilvēki sāka vairāk runāt no savām vietām bez pieteikšanās un dažkārt arī atskanēja svilpieni.

Kā ziņots, RP šodien kongresā sprieda par politiskā spēka nākotni un sadarbību ar "Vienotību". No vismaz viena biedra izskanēja jautājums, kāpēc netiek lemts par partijas likvidēšanu. Tajā pašā laikā izskanēja arī vairāki iebildumi pret priekšlikumu veikt partijas likvidēšanu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka kongresā par RP valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Komentāri