Dzintars: Ministru darba neizvērtēšana būs negatīvs signāls sabiedrībai, Mixnews.lv

Dzintars: Ministru darba neizvērtēšana būs negatīvs signāls sabiedrībai

фото

Politika | 2013. gada 27. janvārī plkst. 17:11

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) centīsies pārliecināt koalīcijas partnerus veikt ministru darba izvērtējumu, taču, ja partneri tam nepiekritīs, tas būs negatīvs signāls sabiedrībai no konkrētām partijām, ziņo LETA.

Nacionālā apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars uzsver - kaut arī premjers Valdis Dombrovskis iepriekš pauda, ka negrasās izvērtēt savas vadītās valdības ministrus, kā to ierosinājusi VL-TB/LNNK, Dzintars norāda, ka mēģinās pārliecināt partnerus ministru izvērtējumu tomēr veikt.

Ja partneri tam nepiekritīs, tad tas būs negatīvs signāls sabiedrībai, jo, "kas vainīgs, tas bailīgs", piebilda nacionālās apvienības līderis. Atbildot uz jautājumu, kas sekos šādam izvērtējumam, politiķis skaidro, ka "rezultāts ir pats izvērtēšanas process". Šāds izvērtējums arī būtu svarīgs, jo partijai jāatbild ne tikai par savām ministrijām, bet par valdības darbību kopumā, un patlaban šādas iespējas ir ierobežotas. Šāda revīzija palīdzētu atbildēt uz vēlētāju jautājumiem, norāda Dzintars.

Tāpat Dzintars noraida Saeimas kuluāros izskanējušo versiju, ka, piesakot šādu ministru izvērtējumu, nacionālā apvienība īstenībā vēloties ar partneru rokām nomainīt kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi.

Lat.mixnews.lv jau ziņoja, ka nacionālā apvienība rosinājusi veikt ministru darba izvērtēšanu, kas varētu noslēgties ar krēslu pārbīdi valdībā. Tikmēr pārējie koalīcijas partneri šādu VL-TB/LNNK ierosinājumu vērtē skeptiski.

foto: diena.lv

Komentāri