Cilvēkus aicina organizēties Andra Bērziņa aizstāvībai, Mixnews.lv

Cilvēkus aicina organizēties Andra Bērziņa aizstāvībai (1)

фото

Politika | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 22:06

Internetā parādījusies vēstule, kurā cilvēki tiek aicināti aizstāvēt prezidentu Andri Bērziņu. Vēstulē, teikts, ka prezidents tiek pārlieku aizskarts par "tiešo valodu un izteiksmes veidu" un "Arvien biežāk medijos un sociālajos tīklos parādās mēģinājumi “iedzelt” prezidentam par viņa izturēšanās un komunikācijas manieri."

"Arī pārmetumi Valsts prezidentam par to, ka Putina uzaicinājums ierasties Latvijā joprojām ir spēkā, liecina par starpvalstu attiecību un elementāras diplomātijas izpratnes trūkumu. Jebkuram domājošam indivīdam ir skaidrs, ka nepieciešams saglabāt kaimiņvalstu sadarbību. Pat Zviedrijas ārlietu ministrs uzskata, ka Baltijas valstīm nav jāuztraucas par tiešiem draudiem, un uzsver, ka noteikti neatbalstītu diplomātisko saišu saraušanu ar Krieviju," rakstīts vēstulē, kas publicēta "pietiek.com".

Vēstules rakstītāji aicina cilvēkus pievienoties un organizēties "vienotā, savstarpēji koordinētā un aktīvā kustībā, lai sabiedrība un mediji sadzirdētu arī mūsu balsi, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš ir vīrs ar taisnu stāju, pats savu galvu uz pleciem, kurš neatsaucas katram skribenta vai ārzemju vietvalža svilpienam".

Turpat minēts arī: "Mums beidzot ir Valsts prezidents, kurš pats domā un dara. Izteiksim Andrim Bērziņam atbalstu. Rakstiet: par_prezidentu@hotmail.com un pastāstiet, kāpēc arī Jūs vēlaties atbalstīt Andri Bērziņu. Visus atbalsta vārdus nogādāsim Valsts prezidenta kancelejā."

Komentāri 1
kasparspirms 4 gadiem
nekad muza!laiks vinam iet atpusties