Ušakovs aizstāv Zadornovu: "Stulbeņi", Mixnews.lv

Ušakovs aizstāv Zadornovu: "Stulbeņi" (3)

фото

Politika | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 11:38

Titulam "stulbeņi" ir jauni kandidāti - Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija. Ar tādu paziņojumu sociālajā vietnē "Facebook" nācis klajā Rīgas mērs Nils Ušakovs, komentējot iespējamu uzturēšanās atļaujas anulēšanu pazīstamajam krievu satīriķim Mihailam Zadornovam.

"Aģentūra LETA ziņo, ka Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija saņēmusi iesniegumu ar prasību anulēt uzturēšanās atļauju Latvijā Zadornovam saistībā ar viņa publiskajiem izteikumiem. Liekas, ka titulam "stulbeņi" ir jauni pretendenti," uzrakstīja Ušakovs.

Jāatgādina, ka Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija nolēmusi lūgt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (RP) vērtēt, vai krievu rakstnieka-satīriķa Mihaila Zadornova izteikumi nesatur naida kurināšanu. Līdztekus varētu tikt vērtēts, vai Zadornovam atņemt uzturēšanās atļauju Latvijā.

Komentāri 3
A.L.P.pirms 5 gadiem
Pats tāds !!!Kaut gan drīzāk Ušakovs ir gudrs,viltīgs un zemisks kremļa aģents ar krievnacista domāšanu ! Laikam tā pat kā Zadornovs,svēti tic ,ka visa pasaules civilizācija ir cēlusies no krieviem un attiecīgi arī uzvedas .
olafspirms 5 gadiem
Viņš sauc latviešus par fašistiem ,un šo ienaidnieku laidīsim Latvijā !??? Ienaidniekiem Latvijā nav ko darīt!
Mariopirms 5 gadiem
Tāds tādu aizstāv.