Lemberga izteikumus naski citē Krievijas mediji, Mixnews.lv

Lemberga izteikumus naski citē Krievijas mediji

фото

Politika | 2014. gada 11. aprīlī plkst. 20:53

Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") izteikumi pret NATO spēku izvietošanu Latvijā atraduši dzirdīgas ausis Krievijas presē, vēsta LETA.

Vislielāko uzmanību Krievijas mediji gan pievērsuši Lemberga ironiskajai piezīmei, ka NATO karavīru ierašanās Ventspilī varētu sekmēt prostitūtu nodarbinātību.

"Ventspilij tas būtu ļoti izdevīgi. Atbrauks 1000 NATO karavīri, un pilsētā strauji palielināsies prostitūtu skaits. No tā ieguvēji būs kafejnīcas, restorāni un prostitūtas," sacīja Lembergs.

Dīvainā kārtā vēstījumu par Lembergu Krievijas medijs "Newsru.com" papildinājis ar apjomīgu fona tekstu par prostitūtām.

"Jāatzīmē, ka šīs Baltijas valsts iedzīvotāji aktīvi apspriež problēmas ar NATO karavīru seksuālo vajadzību apmierināšanu un ar to saistītajiem ieguvumiem," apgalvo Krievijas medijs.

Izdevums arī atsaucas uz "Bloomberg" 2009.gadā izmantoto prostitūtu pakalpojumu izcenojumu kā rādītāju par ekonomiskās krīzes dziļumu.

Raksta fonā arī citēti prokrieviskās apvienības "Par dzimto valodu!" aktīvista Ilariona Girsa izteikumi, kuros viņš Latvijas parlamentāriešus nolamā pasaules senākās profesijas rupjākajā vārdā.

Komentāri